Koniunkcja: Mars, Saturn, Uran, Neptun
#12

Aur_Ganuz:
Twoja wielka wiedza ezoteryczna i wszelkie uwagi sa zawsze mile widziane.. Hejka System ten jest dla mnie oczywisty intuicyjnie (tu jest moj radix:http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=44&t=3617, a w nim znajdziesz trygon Ksiezyca w Rybach z Neptunem w Skorpionie, a wszystkie planety aspektuja lub zapraszaja do domu 8-mego..Myśli )
Ma_ewa01:
No wiec robie sie coraz ciekawiej jesli chodzi o Twoj horoskop.. Oczko ...To wlasciwie bardzo mi pomoglo ze zrobilas sprostowanie odnosnie roku urodzenia..Bo wydaje mi sie ze jestesmy na wlasciwym tropie jeli chodzi o Twoj Ascendent oraz polozenie Ksiezyca. Zalaczylem horoskop w systemie "nierektyfikowanego Golden Dawn" - Rotfl
Uzasadnienie (Dla Aur_Ganuz - Oczko ) : Symbol Sabianski dla ascendentu w 25st Raka w przekladzie z Ksiazki Roberta Blaschke 'Astrology - A Language of Life': "A Will-Full man is overshadowed by a descent of Superior Power" - chodzi o stacje 28 Ksiezyca o orbie aplikacyjnej ~6 stopni (waning moon) lub jak kto woli Now Ksiezyca vel "Ciemna Gwiazda"....Zawsze biore pod uwage iz ostatnie sekundy symbolu sabianskiego dzialaja jak anareta dla planet w zodiakach i lepiej opisuje go stopien nastepny...(chodzi o to czy opis stopnia 24 czy 25 bardziej adekwatnie pasuje do problemu z radixu).

A teraz troche sprostowanie po korekcie na rok urodzenia 1956:

Jak slusznie zauwazylas wystapila koniunkcja w Koziorozcu swiatel (Slonca i Ksiezyca) tuz przed nowiem - to bardzo szczegolny przypadek w astrologii i wielce wymowny..Niestety dla wlasciciela horoskopu w wielu przypadkach oznaczajacy spore problemy. Dzieje sie tak dlatego ze dwie przeciwstawne i najpotezniejsze sily w horoskopie natalnym zostaly "przeciwstawione sobie" - ja nazywam te pozycje swiatel "wczesniakiem astrologicznym". A wiadomo jak to jest z wczesniakami : albo wyjda na ludzi albo nie , wszystko to zalezy od mocy i determinacji wladcy horoskopu , a wiec i Ciebie...Dodam ze ustalenie wladcy horoskopu nie jest tak oczywiste ale poniewaz Ksiezyc wlada Rakiem a Merkury po sprostowaniu "wyszedl nam z domu 6" wtedy sytuacja sie calkowicie wyjasnila i Twoj Ksiezyc zostal oczywistym wladca ascendentu dysponowanym przez Saturna w Strzelcu. oznacza to ni mniej ni wiecej niz to ze zmiany Twojego nastroju sa silnie powiazane z miesiacem Ksiezycowym, a zatem i Twoim "image" w stosunku do osob 3-cich, a poniewaz dysponuje tym Saturn to zawsze bedziesz sie bardzo kontrolowac "jak ja wypadne przed innymi?" doszukujac sie u siebie mniej lub wiecej wyimaginowanych wad (bo gdyby dysponowala tym Wenus to by chodzilo o Twoje zalety)....Poniewaz jest to bardzo "Saturniczny" horoskop to wszelkie cechy tej planety beda na Ciebie wplywac bardzo silnie...Ciagle ustawianie swiata "po swojemu" ciagle krytykanctwo zachowan "niezgodnych z regulami i obyczajem", ciagle poddawanie w watpliwosc wszystkiego co nie ma wymiaru konkretu a nosi znamiona "marzycielstwa"..Musi to byc dla Ciebie bardzo meczace , ale troche pomaga Ci w tym Wenus i Jowisz we wladztwie wzajemnym powsciagajacy zapedy Saturna do samoograniczen i biczowania sie za "zbyt nonszalancki wyglad" - czasami masz ochote na to aby "sie pokazac" ale to raczej wyjatek niz regula...(brak aspektow wzajemnych Jowisza i Wenus- Smutny ). Generalnie mozna podsumowac ten proces "Zyciowa walka o swoja tozsamosc"

Korekte "rozkladu" Tarotowych kart dokonam w nastepnym odcinku i bedziemy Twoj horoskop rozbierac "po kawalku" , a Ty jesli zechcesz zweryfikujesz to wszystko tak jak Saturn potrafi najlepiej: Paluszkiem

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości