Reinkarnacja

slawek_88 napisał(a):Z przyjemnością tylko potrzebuję daty urodzenia... a tak w skrócie to powiem że właśnie te ósemki działają jak takie zobowiązanie do odmiany rodziny jako takiej, osoby takie nie chcą iść zgodnie z nurtem, który wytyczają im rodzice, krewni czy konwenanse i tradyce rodzinne. Osoby takie są bardzo silne i świadome swojej siły przy okazji, widzą co chciałyby zmienić i robią to. Często występuje też w ich rodzinie coś czego czasem się wstydzą, a czasem uważają za niefajne i co chcą jako członek tej rodziny zakończyć. Chcą rozpocząć swoją dynastię, od siebie, ze swoimi tradycjami i zwyczajami... są to tacy protoplaści rodu. Ponadto 8 dają ogromne zdolności materializacji planów i jeśli tylko w to uwierzą (a z tym u nich krucho) to prawo przyciągania to dla nich bułka z masłem.

dzięki Sławek za tyle słowek.. znow wiele w tym prawdy a nawet sama prawda Oczko z tym że ja bardzo doceniam swoje korzenie i to skąd pochodze.. jaką wiedzę otrzymałam od moich przodków.. gorzej to wygląda na tle rodziny.. mama, tata.. zawsze sie czułam jak piąte koło u wozu, nie pasujące

Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości