Kosma - portret
#15

Helge napisał(a):hej Kosma, nadrabiam powoli zaległości z forum i zobaczyłam Twój post w kafejce... Oczko btw. super masz hobby, ja kocham jeepy! Rotfl

opiszę Ci tu kilka pozycji, które są w książce - najpierw sucha teoria z książki, potem moje przemyślenia:

4. podświadomość, lęki, kompleksy, blokady: XX SĄD:
- problemy z odpowiedzialnością (nadmierną)
- ortodoksja, konserwatyzm, hierarchia wartości sztywna
- kompleksy związane z rodziną/pochodzeniem
- dorabianie ideologii na siłę do każdej sytuacji
- usprawiedliwianie postępowania "wyższym dobrem"

u Ciebie duże znaczenie ma wchodząca w skład sumy Sprawiedliwość w dzieciństwie, która jest tematycznie związana z Sądem.
w związku z tym myślę, że możesz być osobą bardzo krytyczną wobec siebie, lub w jakiś sposób nakierowano Twój tok myślenia o samej sobie - co ma na Ciebie obecnie bardzo duży wpływ (Wisielec).
z tą hierarchią wartości też może być coś na rzeczy - ale bardziej w tym kierunku, że Ty byś nie chciała powtarzać tego co Ci wmawiano - Ty jesteś reformatorem, nie konserwatystą w moich oczach.
może to prowadzić do sytuacji, w której chciałabyś mieć filar, oparcie w jasnych zasadach (Sprawiedliwość), a ciągle jesteś na etapie poszukiwania z kilkoma punktami zaczepienia (Sąd + Wisielec), co może rodzić jakieś lęki o przyszłość, i podejrzewam też jakieś niepokoje emocjonalne, gdy druga osoba też ma niesprecyzowane zasady działania.

wszystko co wyżej się zgadza, prócz kompleksów, bo akurat urodzenie mam wyjatkowe i jestem wręcz z niego dumna, to nie jest kompleks... jedyne co potrzebuje to stabilności emocjonalnej od innych, bo ja to wszystko czuję i każde zachwianie emocjonalne, jakieś nieczystości, odejścia, fałsz, kłamstwo są jak noże które mnie tną, prędziej czy później prawda jest na wierzchu

7. misja do wykonania w tym życiu: XVIII KSIĘŻYC:
- praca nad intuicją, podświadomością
- korzystanie z wyobraźni, fantazji
- wzmacnianie pierwiastka kobiecego, dbanie o dom
- otaczanie opieką tych, którzy tego potrzebują
- mediacja, dyplomacja
- troska o samopoczucie innych, tworzenie atmosfery, zaspokajanie potrzeb
do największych błędów należy: lekceważenie potrzeb/próśb innych, obojętność, ignorowanie podświadomości i intuicji, zaniedbywanie własnego domu.
wiele osób z księżycem na 7. pozycji zostaje kucharzami, psychologami, terapeutami, doradcami, "paniami domu"

100% potwierdzenie z kosmogramu urodzeniowego.. ogolnie, ta interpretacja ładnie sie z nim pokrywa.. wzbogaca o kilka elementów

misją Twoją jest kreowanie, wyobraźnia i używanie jej dla siebie i innych, sztuka, estetyka - ta duchowa i ta materialna.
jesteś też osobą wrażliwą i czujesz innych ludzi, więc pomaganie im daje Ci satysfakcję.
księżyc daje też dużą potrzebę wolności i spełniania marzeń swoich i cudzych - kreowanie innego świata, taka odskocznia od codzienności.

to jest wszystko co dawałam od początku tu do zrozumienia.. kim jestem i po co tu jestem Kwiatek po kawałku w różnych działach pisalam o kawałku siebie, dla zainteresowanych, a wiem że były i nadal są takie osoby Kwiatek

12. karta harmonii psychicznej: XVI WIEŻA:
- uzyskanie harmonii poprzez odcięcie się/zniszczenie starych struktur
- budowanie czegoś nowego, lepszego - i też ogólnie budowanie, tworzenie w każdej dziedzinie życia
- pozostawianie przeszłości za sobą
- życie tu i teraz

BINGO!

jesteś jak bóstwo, które niszczy i tworzy lub jak wynalazca, albo właśnie reformator... albo nawet alchemik Uśmiech przemienianie, proces zmian - to Ciebie nakręca. gdy ulepszasz rzeczywistość lub siebie - masz poczucie spełnienia.

Kwiatek

tyle na dzisiaj dałam radę, reszta innym razem Uśmiech fajnie, jeśli mogłabyś powiedzieć co się zgadza - ja dopiero uczę się wnioskować o portrecie Uśmiech


Helge dla mnie od początku jestes na tym forum jak Gwiazda która świeci Buziak dziękuję Ci, to piękny obraz zgodny z moimi intencajmi, sama staram sie wiele zrozumieć cały czas.. porażki, błędy, to zawsze dla mnie nauka.. dziś podziękowałam wszystkim moim KATom życiowym za wszystkie doświadczenia, dzięki którym zrozumiałam wiele rzeczy w moim życiu Kwiatek zaufałam intuicji, temu co widzę.. nie jestem nieomylna, jestem jak każdy kto cierpi, cieszy się i ma swoje problemy..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości