Wygląd w tarocie
#10

Kiedyś LeStelle napisała w temacie "Moja wizja Tarota" o serialu pt. "Gotowe na wszystko" <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=123&t=14764">viewtopic.php?f=123&t=14764</a><!-- l -->
Wcześniej nie widziałam tego serialu, ale po wpisie LeStelle zobaczyłam kilka sezonów i jakby podstawą wyglądu, są dla mnie bohaterki z tego serialu, jeśli miałabym je opisać własnymi słowami. Nie wyobrażam sobie aby Q buław była blondynką, dla mnie to jest tak "gorącą", "dzika" kobieta, że widzę ją jako brunetkę z mocno opalonym kolorem skóry i brązowe oczy, mogę nawet powiedzieć, że będzie to również czarnoskóra osoba, tego brakuje blondynce. Blondynkę widzę bardziej w Q kielichów, rudowłosą kobietę widzę w Q mieczy, a Q denarów to ciemna blondynka. Pozostałe karty zobrazują mi sylwetkę ogólną i tak np. VI Cesarz to taka osoba dobrze zbudowana, jednak niczego nie ma w nadmiarze, nie jest szczupłą osobą, to karta VIII Moc pokaże już osobę, wysportowaną, kulturystę lub odwrotnie, z nad wagą, nie dowagą...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości