A wg Was to jakie jest to niebo po smierci..?
#18

Enzo napisał(a):Moim skromnym zdaniem tam jest tak jak by czlowiek nie istniał, tam wszyscy sa młodzi, jeden drugiego zna, każdego przepełnia wewnętrzne poczucie szcześcia i spokoju - że aż sie nie chce wracać na ziemie bo po co?,


Mnie życie doprowadziło do pytania z filmu : jestem ciekaw czy życie bez śmierci ma sens dla nas ?
Zapominacie o Wieczności życia jak jest i idąc tym tropem duch ma życie wiecznie jaki to ma sens dla ducha i dla nas życie wiecznie ?.
Więc coś trzeba robić jak wszystko mamy i wszystko nam się znudziło , ten spokój i absolut ta młodość i wszystkie koledzy bo Wszystko potrzebuje "adrenaliny "
Jednym sposobem jest stworzyć wirtualny świat schować wszystkie znania i po prostu bawić się przezywać Uśmiech
Jak zadasz pytanie o wieczności 200 lat to samo 500 lat to samo lub coś innego 10 ml lat co dalej mamy znowu 10 ml lat a dalej Myśli
wiec stworzenie wirtualnego świata ma sens w tej wieczności i przezywania różnych emocji jakich brakuje w wieczności ale to jest nie do pracowanie i człowiek wychodzi poza grę Uśmiech
I ważna sprawa duch odczuwa i tak jak by widzi wszystko każdą emocje innych wiec poznawanie miejsca Idzi szybko .
To możną zrobić porównania do gry komputerowej np.sims jeden gra normalnie a inny zna kody i przechodzi poziomy zapomina o tym ze kupił grę po to zęby się zabawić i stworzył taką postać i dowalił na maxa poziom trudności dla zabawy ale wiedziałem ze próbuj zrobić grę kierowaną mózgiem w nej możesz zgubić poczucie tego czasu a stworzyć własny świat Oczko Zreszta dużo ludzi bez podłączeń tracą rzeczywistość ze światem a grą .


Wyjście z ciała jest dziwnie , może zależy kim jest twój duch , ja to zaliczam fajnie daleko nie wieszłem to nie wiem co dalej jest ale zaczyna się dobrze Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości