Jak wyobrażacie sobie idealną wizytę u wróżki / wróżbity?
#2

idąc do wróżki chciałabym usłyszeć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania , także niewygodną prawdę . odwiedzam wróżkę bo mam potrzebę spojrzenia na pewne rzeczy z dystansu , odkrycia drugiego dna danej sprawy, jeżeli ono jest. i wtedy błogosławieństwem może być nawet usłyszenie katastroficznej przepowiedni , zawsze wróżka może ją ubrać w odpowiednie słowa pocieszyć jakimś miłym aspektem wróżby bo zawsze znajdzie się jakaś dobra karta obok Uśmiech
wróżka ma prawo odmówić wróżby - zdarzało mi się , że karty nie chciały przemówić , osoba pytającego może być blokadą dla wróżki itp.
gabinet wróżki hmmm zdecydowanie najważniejsza jest osoba wróżki ,nastrój jaki wytwarza w kontakcie z "klientem" ale jej miejsce pracy powinno być przedłużeniem tego wizerunku jaki ona roztacza . tak więc gabinet może być stylizowany dowolnie tak by oddawać ducha " władającej czarami". choć wydaje mi się że na podświadomość "klienta" bardziej wpłynie styl typu świece, szklana kula - bo oczekujemy podczas tego seansu czegoś innego - wyższego , magii z samych niebios pochodzącejRotfl
zawsze warto być kulturalnym i uprzejmym - jeżeli wróżki to nie rozprasza i znany jest jej klient można go tak uhonorować.
pewnie się wymądrze :thanks: ale jednak z marketingowego punktu widzenia spotkanie z wróżką to coś zupełnie innego niż kupno mebli ( tam nas ugoszczą kawą ) ale czy klient nie woli podświadomie odczuć dystans ze światem magii i czarów a to podawanie kawy będzie takim zbliżeniem z codziennością.
to takie moje odczucia Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości