Warsztat 4 - 1993r [rozwiązane]
#9

Dziękuję Kosma Buziak Trochę już późno,ale postaram się napisać choć trochę coś logicznegoUśmiech Rotfl

Rok 1993.

"Wybielone barwy szczęścia"-pozwolę tak sobie to ująćUśmiech-to takie wolne myśli Muza patrząc na te karty Uśmiech


Z pięknie poukładanego,bijącego szczęsciem,radością,uplasowanych ideałów ,ukształtowanych w czterch stabilnych fundamentach Życia,beztrosko czerpiąc z niego owoce...powstało gruzowisko nieoczekiwanych zmian.

Odnoszę wrażenie,że Twoja przeszłość, wiąże się z zaburzeniem funkcjonalności Twojej rodziny,oraz Twojej emocjonalności.Karty pokazują mi trzy osoby,w tym dwie starsze od Ciebie(dziadek,ojciec lub osoby na wysokim stanowisku) i Ciebie samą.Najwyraźniej jeszcze się uczyłaś(liceum,studia).Mam wrażenie,że doszło do zerwania pewnych więzi,a wręcz ich ucięcie wiążących Was.Co mi się nasunęło...możliwe,że straciłaś dziadka po nieudanej operacji lub chorobie.Następna rzecz jaka mogła mieć miejsce,to odsunięcie Ciebie od ojca przez sąd?-czyżby doszło między Wami do konfliktu?Widzę płacz,straty uczuciowe,ból,tęsknotę...po stracie...kogoś bliskiego.Następstwa przeszłości doprowadziły do ogromnych zmian w życiu...pragnęłaś lepszego "jutra",szansę wszystko się odmieni.Widzę Twoją ucieczkę psychiczną od tego co było,ale również i fizyczną..wybrałaś się w podróż zagraniczną(mam wrażenie),która miała najprawdopodobniej odmienić Twoje Życie.Pokazuje mi się tu kobieta (Mama?)-czyżbyś wyjechała do Niej?A może za granicą sama zdobyłaś doświadczenie będąc mamąUśmiech-albo czyjąś opiekunką.Wyjazd ten najwyraźniej wzbogacił Twoja osobowość i bycia odpowiedzialnym za swoje i nie tylko swoje życie.Miał być następstwem bogatych doświadczeń(pracy lub kształcenia się,poznawania nowych znajomości).Widzę również powrót z podróży,który mógł być następstwem tego,co zadziało się w obecnym czasie.w obecnej sytuacji widzę Cię,jako dokształcającą się(może jakieś szkolenia związane z pracą,podnoszenie swoich kwalifikacji.Być może posiadasz swoją firmę(biznes).Myślę,że odniosłaś ogromny już! sukces pomimo pierwszych stawianych przez Ciebie kroków.Mimo ogromnego bagażu doświadczeń,wszystko zmierza ku temu by odbudować na nowo fundamenty,które niegdyś zostały powalone-chodzi o sprawy emocjonalne.
Mogę powiedzieć,że dziś czujesz się ustabilizowana pod katem materialnym i emocjonalnym...stoisz na mocnym gruncie...ale bywają dni,że powracasz myślami do tamtych czasów.

To chyba wszystko Zawstydzony Luzik Rotfl
papapapapa Hejka Hejka Hejka Hejka Buźki Buźki Buźki Buźki

A!karty:
Król buław,król mieczy,Paź kielichów
6 mieczy,Cesarzowa,Rydwan
Paź monet, 5 mieczy, Cesarz

ogólnie na wydarzenie stawiane karty:
4 buław,4 kielichy,Wieża
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości