Jak wyobrażacie sobie idealną wizytę u wróżki / wróżbity?
#5

Słuchajcie, ja byłam na idealnym spotkaniu z wróżką, z idealną, dodajmy Rotfl Całkiem przypadkiem, jak to bywa dostałam namiar od koleżanki... Więc umówiłam się, pojechałam, otwirzyła mi Pani, którą bym nie posądziła o ezoteryczne czynności Shock Ubrana bardzo modnie, w gabinecie, bez całego "cyrku" typu ozdóbki, kula, wszytsko co świadczyło o ezoteryce w tym miejscu to świczuszka na stole, i masę książek o tej tematyce! Dostałam kawę i wodę, potem włączona została muzyka relaksacyjna, Pani Anne wsadziła kasetę do małego magnetofonu i powiedziała, ze da mi ją na koniec spotkania - nagrane było calutkie Uśmiech Mam ją do dziś! Najpierw postawiła karty Osho, ogólnie na każda sferę życia jedna kartę, nie pomyliła się ani w jednej sprawie i omówiła mój portret numerologiczny i prognozę numerologiczną na bieżący i kolejny rok. Następnie położyła karty na zycie uczuciowe, strzał w 10! Na pracę, finanse, przeszłość - jak się ma do teraz, co z czego mi się z w życiu wzięło, a potem zadawałam pytania! Genialna kobieta! Sprawdziło mi się wszytsko, a na kilka rzeczy jeszcze czekam. Byłam u niej w 2000 roku Oczko Niestety moja idealna wróżka mieszka w Angli, ale jesli ktoś ma baaaaardzo poważny problem to mogę podać na nią namiar, działa również przez Skype, ale jest cholernie droga :?
Edit: Jeszcze dodam, ze mówiła o rzeczach bardzo dla mnie przykrych, chodziło o mój związek, ale mówi to z takim zrozumieniem dla mnie, ze wydało mi się to łatwiejsze do przełknięcia, wyczyłam, ze mnie nie potępia za pewne rzeczy, ze nie ja jedna na świecie do niej z tym przyszłam i nie ma sytuacji bez wyjścia. Była rewelacyjna, brzydka jak noc, ale po kilku minutach juz tego nie widziałam, widziałam mądrą ciepłą kobietę przez wielkie K Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości