Warsztat 4 - 1993r [rozwiązane]
#11

Witam.
No ja raczej się nie udzielam więcej, taki wstydliwy jestem Język
Karty masakra:
1-szy rozkład: 3 miecze
2-gi rozkład: 3 miecze

Coś bardzo niedobrego związanego z bratem albo ojcem w rodzinie. Starałem się skupić czy chodziło o brata, kolegę, miłość i wyszło mi że to ojciec. Coś się stało chyba z ojcem - ewentualnie dziadkiem - czasem osoby mają bardzo mocną więź emocjonalną z dziadkami i i cierpią po stracie takiej osoby. Rycerz mieczy, w rozkładzie dodatkowym Król mieczy (wiek - ojciec/dziadek), 5 mieczy (walka, szarpanina), w końcu 6 mieczy (wyjazd wymuszony), 9 mieczy (trauma), 3 mieczy, 7 kielichów, planowanie czegoś, wybór wielu opcji nienamacalnych, odległych, trudna decyzja w wyborze, w końcu dama mieczy - no coż tutaj dużo pisać, wydaje mi się, że był to bardzo niedobry okres, wręcz traumatyczny w Twoim życiu. 2 karty odnośnie odczuć: żal (3 mieczy) oraz traumatyczne przeżycia (9 mieczy).
Szczegółowo to nie wiem o co chodzi czy o śmierć, czy odejście ojca z rodziny, zaginięcie, wpadnięcie w jakieś inne problemy - jednak wychodzi mi że musiałaś, zostałaś przez los zmuszona do planowania pewnych działań na co wskazuje 7 kielichów i 6 mieczy. Wyjazd w celach zarobkowych, skupienie się na układaniu sobie życia pod kątem zawodowym. Tak to widzę. Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości