Warsztat 16 - Cyfry
#14

Droga LiluUśmiech

Jaki wpływ miały miały cyfry?Nie wiem czy dobrze zrozumiałam pytanie...opiszę wszystko co siedzi mi w głowie...

Wogógle mam wrażenie ,że tego dnia nie wydarzyło się nic pozytywnego wręcz bardzo przykre wydarzenie według mnie miało tu miejsce.Podpisując karty pod datę wydarzenia,widziałąbym tu odsunięcie się jakiejś osoby z życia ...nie wiem może sie myle...możliwe ,że ktoś walczył z chorobą ,może leżał w szpitalu...no ale postawie karty....

co mi się jeszcze nasuwa patrząc tylko na datę zmiana miejsca zamieszkania,opuszczenie swojego królestwaUśmiech by zacząć zupełnie nowe życie...ale cały czas widzę tu taką izolację odsunięciesię...hmmmi zakończenie podróży,,,lub wyczekiwanie....

dobra co mi tu karty mówią:Jaki wpływ miały cyfry...

Wyczekiwanie na wiadomośc od kobiety(przerwanie milczenia)...lub możliwe ,że znalazłaś sie z jakiegoś powodu w szpitalu...

Gdzie się wydarzyło...zamkniete pomieszczenie,takie odizolowane...może samochód ,ale tu też bym się nie odczepiła od budynku-szpital-izolatka...powiedziałabym,że ktoś mógłby być tam uwięziony...tak to odbieram...chwilowe miejsce gdzie ludzie otrzymują pomoc.

Z czymm było związane to wydarzenie...

szybko mówiąc -zmiana -odejście,totalna zmiana swojej drogi życiowej,urwanie kontaktu ze starszą osobą?urwanie własnej drogi..być może podąrzałś gdzieś...i nie było ci to dane lub mogło się to wiązać z pewnej zmiany na innę tu widziałąbym taką duchową

Jak to na Ciebie wpłynęło...no tu bym powiedziała ,twoje wachania i niepewność ,które dotychczas w sobie czułaś zosatały być może w jednej chwili ucięte...być może w jednej chwili doznałaś pewnego wstrząsu...czułaś się bezsilna wobec danej sytuacji,musiałaś prawdzie spojrzeć w oczy.

Kto Tobie towarzyszył:

Widzę dojrzałego męszczyznę i kobietę-chyba ,że Ty tą kobietą byłaś...w każdym bądz razie zaznacza mi się kobieta i mężczyzna-o bardzo ciemnych włosach,możliwa miejscami siwizna może wydawać sie chłodny w stosunku do innych,możliwe,że to lekarz,osoba wyżej postawiona ,inteligentna itp.
Kobieta-ciemny bląd może w brąz wpadające ...może kasztan...nie wiem ale mam wrażenie,że jakaś samotna kobitka,wzrostem wyższa niz niższaUśmiechnależy do tych wyższychOczko9 monet-może kobitka w ciąży??? Muza

Trochę tu nacudowałam Wyśmiewacz nieco w pośpiechu Dobani
Tak jeszcze sobie pomyślałam patrząc na te karty o przeprowadzce z jednego domu do drugiego...zmiana miejsca zamieszkania,z którą mogłaś mieć wahania i zdecydowałaś się na mocny krok...zamknęłaś przeszłość...Taka nowa droga,ucięcie starych czterech kątów i wejście w nowe...tak w skrócieUśmiech

Cięzkie generalnie karty;/

4 mieczy,Sąd,Królowa mieczy
5 monet....8 mieczy 4 monet
Król mieczy 9 monet
Śmierć ,Pustelnik
2 buław,10 mieczy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości