Warsztat 5 - Gdzie są kijki? [rozwiązane]
#22

Ehh, skuszę się ponownie chociaż ostatnio jestem zalatany i kompletnie nie mam głowy do tych spraw.
Odciąłem się skutecznie od forum jak na Króla Mieczy przystało Rotfl
Ja jestem człowiek konkretny więc stawiam na konkretne rozwiązanie. Kijki stoją blisko kosza na śmieci.
Cały czas w rozkładzie przewija mi się 6 mieczy co oznacza wymuszone wyjście, 2 monet, co oznacza sinusoidę. Raz dużo raz mniej, cykliczność, nieskończoność. I to mnie naprowadziło na trop kosza do śmieci. Kosz jest raz pusty raz pełny no i trzeba z nim wyjść. I tę czynność powtarza się w sumie do końca życia. Na karcie RW (żonglujący 2 monetami połączonymi symbolem nieskończoności).
Drugi trop to mi się facet pokazuje, raz Król Kielichów, drugi raz Król Monet. Wskazuje to na męża. Albo Król Kielichów jest zmuszany przez Królową Kielichów do wyrzucania śmieci albo to w ogóle ze śmieciami nie ma nic wspólnego. Ma to tak czy owak jakiś związek z mężem, z tym co jest jego domeną, tym w czym jest dobry. Albo np. kijki stoją w jakimś jego warsztacie, w jego pokoju w którym oczywiście znajduje się, co?
Wiadomo: kosz na śmieci Wyśmiewacz Choćby na śmieci biurowe - papierowe.
Ale jaja - co mi do głowy przychodzi. Wszystkiego dobrego Panie, mam nadzieję, że wczoraj otrzymałyście mnóstwo Kwiatek Kwiatek Kwiatek i dzień był udany. Chociaż to dziwny dzień i drażni wiele kobiet ale ten dzień się odczuwa - jest zupełnie inna atmosfera, w urzędach, marketach itp. Zatem i ja dołączam swój kwiatek Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości