Warsztat 5 - Gdzie są kijki? [rozwiązane]
#25

Dodam jeszcze jeden komentarz co do 2 monet w moim rozkładzie. 2 monet oczywiście może symbolizować 2 kijki. To oczywiste, ale nie o to się przecież pyta i to nie jest istotą pytania, bo wszyscy wiemy że chodzi o kijki zatem pokazanie się kijków w rozkładzie w postaci 2 monet byłoby co najmniej dziwne. Bardziej 2 buławy by się pokazały.
Chciałbym tylko dopowiedzieć, że jeśli nie chodzi tu o kosz to być może o rower. Ja skupiam się przy tym warsztacie, aby odpowiedzieć w jakim sąsiedztwie, w sąsiedztwie czego znajdują się kijki. Nie czy wysoko zawieszone, czy nisko, czy na strychu czy w piwnicy itp. tylko chodzi mi o sąsiedztwo.
I trochę mi ten kosz spokoju nie daje. 2 monet wskazuje na coś okrągłego. Okulary bądź rower. Coś co ma związek z mężem, czyli albo kijki znajdują się blisko okularów męża, czegoś okrągłego, cechującego się dualnością, podwójnością (okulary -2 szkła, rower/skuter/motor - 2 koła, buty - 2 buty). Ogólnie obok czegoś co jest potrzebne do wyjścia, przemieszczenia się i co należy do męża. Idealnie tutaj pasuje rower, skuter, motor czy samochód stojący w garażu, na zewnątrz bardziej niż kosz. I koło tego czegoś stoją kijki. Czyli ostateczna odpowiedź: kijki znajdują się blisko: okularów, rowera, motocykla, skutera, samochodu gdzieś na zewnątrz. No ta karta 6 mieczy - nie wskazuje w żaden sposób na mieszkanie, karta wypływowa. Jeszcze tuaj mi pokazuje się aspekt finansów: w pracy u męża?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości