Warsztat 5 - Gdzie są kijki? [rozwiązane]
#37

Lady of dreams napisał(a):Moi Drodzy,
kijki stoja w moim domu, w sypialni, w rogu pokoju za szafka, oparte o sciane, przy oknie...Zaslony za ktorymi sa kijki ukryte sa koloru bordowego..W pokoju znajduje sie rowniez biurko , fotel i krzeslo a takze regal z ksiazkami....roslinnosci brak

Wielu z Was odpowiedzialo bardzo fajnie, ze kijki sa w domu i z tego powodu serdecznie Wam gratuluje..

Najblizej rozwiazania byla Lila, ktora napisala ze kijki stoja przy scianie za szafka w pokoju...wskazala rowniez na kolor czerwony a zaslony sa bordowe...

Kosma kategorycznie zaprzeczyla, ze moga byc w sypialni chodz krazyla dobrze

Reasumujac zyciezczynia tego warsztatu zostala Lila i jej serdecznie gratuluje Oklaski Oklaski Oklaski

Kolejny warsztat nr 6 prowadzi LILA!

Lila GRATULUJE Oklaski Oklaski Oklaski
ogólnie dałaś inną interpretację niż reszta, bo jakoś koło warsztatowych elementów się obracaliśmy Uśmiech


Lady, może bez słowa "kategorycznie" napisałam, że nie wydaje mi się.. i patrząc na swoj układ, nadal bym na sypialnie nie wskazała.. jedynie 4 Monet mogła wskazać na miejsce, które nie jest otwarte dla wszystkich.. to jakaś twierdza, coś co się buduje i ma tylko dla siebie.. Uśmiech

kosma_x napisał(a):no dobra.. ćwiczenie bardzo dobre, więc pójdę na pierwszy ogień.. Zawstydzony

3 Buławy, Król Buław, 4 Monety + 8 Monet

wygląda na to, że kijki stoją w jakiejs pakamerze, mogą stać oparte o ścianę, gdzieś z gratami męża, albo jest to miejsce męża..
Król Buław podpowiada mi że tam znajduję się jego miejsce na narzędzia.. może być to równiez piwnica, garaż, domniemam, że miejsce to znajduje się w budynku, domu.. nie jest na zewnątrz.. tak więc myslę ze kijki stoją gdzieś obok narzędzi.. może być to również pokój który ma do dyspozycji Król.. natomiast nie wygląda mi na to, zeby te kijki stały w sypialni, pokoju dziecka, czy salonie.. na pewno są na co dzień schowane.. Uśmiech

Kwiatek

tak więc tym razem karty raczej nie najlepsze mi się pojawiły.. 4 Mieczy.. byłaby w 10 Kwiatek Uśmiech

napiszę tylko że bardzo fajnie warsztaty się rozwijają i mam nadzieje, ze równie chętnie weźmiemy udział w już 6 warsztacie który należy do Lilly Oklaski Kwiatek Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości