Warsztat 13 - Tajemnicze smsy [rozwiązane]
#16

Lady of dreams napisał(a):Okolo dziesieciu lat temu smsowalam z pewna osoba. Ten kontakt wryl mi sie na tyle w pamiec , ze stanowi wazne wspomnienie w moim zyciu. Sprobujcie okreslic:
1. Skad mialam numer do tej osoby?
2. Kim byla ta osoba (plec, zawod, jakies cechy charakterystyczne)
3. Z jakiego powodu kontakt sie urwal?
1. Rycerz mieczy , 6 mieczy - numer do tej osoby miałaś dlatego , że ten ktoś zmienił nagle miejsce(zamieszkania, pracy) , bo musiał wyjechać i ty byłaś punktem kontaktowym.
2. Tu mam dylemat, bo wyciągnęłam 9 pentakli, z kobietą na głównym planie i Króla buław...Jednak stawiam na to ,że to był mężczyzna(Kr.buław), bo ta kobieta na karcie 9 pentakli z Pictorial Key Tarot wygląda jak ty. Król buław to taki facet , którego nigdy nie ma w pobliżu. Często wyjeżdża...buławy,oprócz nieruchomości, kojarzą mi się z rozmowami, konferencjami...więc może to tłumacz... Myśli . Najbardziej skrótowo określiłabym go jako osobę bardzo praktyczną , rosądną i prostolinijną.
3. 5 mieczy, 3 kiel.,DIABEŁ - zupełnie nie mam pojęcia dlaczego przyszło mi do głowy , że postanowił zostać księdzem...ale druga wersja to, że smy do ciebie zaczęły go uzależniać, a ty właśnie wychodziłaś za mąż i znajomość się urwała.

No to nawymyślałam.... Głupek Myślę ,że na dzisiaj starczy... Wyśmiewacz
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości