Warsztat 7 - Książka [rozwiązane]
#13

dziękuję za zainteresowanie Uśmiech
a więc
Cytat:Motywem przewodnim książki jest bieda, ubóstwo z którym walczą bohaterowie tytułowi na co wskazuje 5 Monet.
Fool Worl to może być,to czasy epoki lodowcowej,jeszcze niczego nie było,wszystkie narzędzia musieli sami wymyślać Uśmiech
Cytat:W ksiazce jest watek romansowy bardzo wyrazny, milosc
Lady ,tak właśnie Uśmiech jest
Sławek-
Cytat:Pierwsze co mi przychodzi na myśl to rozłąka z powodu czyjegoś wyjazdu, a kobieta zostaje z rodziną w domu..
kobieta rzeczywiście zostawiła syna z rodziną,
Cytat: czasy strzelałbym takie dawniejsze
,bardzo dawne,już pisałam,czasy epoki lodowcowej
a teraz kto wygrał
Lila-
Cytat:Bohaterem książki mogła być zarówno dziewczyna jak i chłopak. Osoba mądra,zabawna , radząca sobie w najtrudniejszych sytuacjach, myśląca
pozytywnie z ogromna chęcią do życia i przygód o dość specyficznych poglądach,oraz o ogromnym temperamencie.
Książka ta może przedstawiać czasy Twojego dzieciństwa lub dorastania , dojrzewania,to czasy w których człowiek jest ciekawy wszystkiego i ma wiele dróg do wyboru,marzy zamieniając się w książkowego bohatera i pokonuje wszystkie przeszkody,z których wychodzi zwycięsko ,z odwaga i duma jaka go rozpiera.
Jego doświadczenia życiowe,czasami bolesne , wzmacniają go i pchają do kolejnego zmierzenia się z losem , są łzy i radość,smutek i zal ,uwiezienie we własnych myślach i zrzucenie ciężaru , podnosząc się z upadku i wspinając na sam szczyt kariery. Książka,która nauczyła by nie jednego człowieka walki z porażką ,walki ze swoimi słabościami i ze z każdego upadku można się podnieść. Wystarczy uwierzyć we własne siły i stać się jak dziecko,które jest beztroskie , chętne do zabawy,przygód i tryskające radością, pełne optymizmu
bohaterem książki jest mała dziewczynka,którą przygarnia i wychowuje klan,pojawia się pózniej też oczywiście mężczyzna ,z którym razem wędrują przez lodowce do Jego ludzi
nie chcę streszczać całej książki ale jet dokładnie to co napisała Lila,w pierwszej chwili myślałam,że czytała tą książkę
Liluś gratulacje Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości