helgowy horoskop
#6

Aspekt Słońca do Neptuna
nałogów żadnych nie mam Uśmiech
Aspekty Słońca i Plutona
nie wiem? może się wypowie ktoś kto mnie spotkał, ale mi się zawsze wydawało, że raczej ludzie mnie odbierają jako wesołą, otwartą i przystępną osobę. może jeszcze jakieś inne czynniki na to wpływają?
Aspekt Księżyca do Saturna
odpowiedzialna praca, wierność, realne podejście do życia i poczucie godności osobistej to cała ja Uśmiech co do kierownictwa - to raczej niespecjalnie.
Księżyc do Medium Coeli
życie publiczne też mnie niespecjalnie pociąga póki co - ale nie wykluczam na emeryturze Rotfl
Aspekt Merkurego do Wenus
próbuję się we wszystkich sztukach, z różnym skutkiem Rotfl
Aspekt Wenus do Jowisza
z przecenianiem własnych możliwości jest coś na rzeczy - dużo obowiązków branych na plecy obraca się zwykle przeciwko mnie. o lekkomyślność się nie podejrzewam, co najwyżej o lekką rękę w finansach Oczko
Aspekt Marsa do Neptuna
poddawanie się losowi, brak celu - tak, to bardzo realne dla mnie zagrożenia w chwilach słabości
Mars do Plutona
jestem spokojna energetycznie, rzadko miewam wielkie zrywy, no chyba że chodzi o upór - mam go nieograniczone pokłady Uśmiech
Aspekt Jowisza do Urana
brak konwencji zgadza się, niezależność, wolność też Uśmiech poszanowanie cudzej wolności też jest jedną z moich najważniejszych wartości. poświęcanie się leży w mojej naturze - ale w miarę upływu czasu nauczyłam się ją lepiej kontrolować Uśmiech
Aspekt Saturna do Medium Coeli
samodzielność - tak tak tak, kariera - zajmuje mało miejsca w moich myślach...

Ascendent - bardzo blisko Rotfl mam niebiesko-szare oczy, włosy ciemny blond, i bardzo jasną karnację, jestem średniego wzrostu i prywatnie ubieram się raczej wygodnie Uśmiech
tylko z tą sportową sylwetką to znaczna przesada Rotfl

bardzo Ci dziękuję za spostrzeżenia!!! Buźki Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości