Warsztat 9 - Maj [rozwiązane]
#20

RudaUśmiech
Ogólny obraz z przełożenia...powiedziałabym o wyjeździe za granicę w celu spotkania się twojego dziecka z ojcem,lub załatwienia spraw ojcostwa za granicą( Polsce)....co mi jeszcze do głowy wpadło to ,to,że może sama będziesz przechodziła jakieś święcenia,typu chrzest-bo takie rzeczy się z zdarzają lub chrzest(załatwienie spraw dzieciństwa w dojrzały sposób)aczkolwiek bardzo szybki(szybkie załatwienie sprawy) ,być może komunia twojego dziecka(Głupiec +Król Kielichów-uczta z udziałem dziecka/ci),powiedziałabym tu też o sprawie która potoczy się bardzo sprawnie choć nieuniknione są zawirowania....
teraz patrząc na rozkład...tutaj też powiedziałabym o wyjeździe za granice...i spotkaniu z mężczyzną...ten wyjazd może dać ci w kość...możesz być mocno zmęczona...sprawa ta właśnie może być związana poniekąd z marzeniami-może na wyrost powiedziane,lecz spawa,która nie dawała ci spokoju a teraz znalazła swoje ujście...hmmm być może sprawa ta będzie wiązała się z jakimś trudnym wyborem z wiązanym z mężczyzną..Mylę,że mogło to być zaproszenie również od tego mężczyzny.

Jeszcze co widzę w kartach ogólnie....może chodzi tu o pewne zaproszenie i spotkanie się z przyjacielem z dzieciństwa(być może on Cię zaprosił)...kto wie...może kiedyś nawet chodziliście ze sobą Zawstydzony Myślę,że długo u niego nie będziesz...
ostatnia rzecz jaka mi chodzi po głowie to adopcja...i to wszytko Szok Zmęczony Oczko Oczko Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
karty:
Głupiec,Król kielichów,Rycerz buław,
8 mieczy,7 kielichów,Koło fortuny,Kochankowie,10 buław,Król mieczy

ło matko Uśmiech już więcej chyba nic nie wymyślę Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości