Warsztat 10 - Wydarzenie [rozwiązane]
#20

Co to za wydarzenie...

Myślę ,że to wydarzenie wiązało się z kursem lub szkoleniem ...może warsztatami ale kończącymi się jakimś egzaminem czyli zwieńczeniem twojej wiedzy czy zdolności,ale bardziej związanych z twoją pasją tu też widzę...powołanie.W trakcie tegoż wydarzenia dochodziło do konsultacji i sprawdzania twoich umiejętności ale takich niepojętych dla zwykłego człowieka nader wyższych...wyszła mi tu karta geniuszu czyli równie dobrze udoskonalaniu ale i twoich predyspozycjach...niebywałych.Mam tu kartę mądrości,podążania własną drogą,korzystania z intuicji i zupełne odejście od rzeczywistych spraw zwieńczonym sukcesem!Pomyślałam sobie o warsztatach,które związane były z ezoteryką??Może jakieś wtajemniczenia...ukończenie jakiegoś stopnia?Reiki?...no nie wiem...może coś w tą stronę....lub kurs związany z pieniążkami...rachunkowość,bankowość...coś co mogłoby się wiązać twoją pracą ,ale z tym co lubisz robić-i naprawdę jesteś w tym dobra, kurs bardziej zaawansowany i ten ostateczny.Pokazuje mi się wspólne dzieło-praca nad czymś, coś co wymaga udziału osób trzecich.widzę mężczyznę,który najwyraźniej mógł być twoim egzaminatorem.
Jak się tam dostałaś? zależy o co chodzi...OczkoZnów widzę triumf ...czyli na zasadzie konkursu coś w tym rodzaju..w którym wybrano ciebie...i myślę,ze lepszej opcji nie byłoUśmiechwynik sprawiedliwyUśmiechmożliwe,że ta informacja mogła również dotrzeć do ciebie z nieoficjalnych źródeł ...od przyjaciela...?
Myślałam o zagranicy bo karty sprzyjałyby ku temu...zobaczymy
Myślę,że możesz być dumna z siebie i z tego o osiągnęłaś....karty naprawdę bardzo ładne Uśmiech
Świat,3 monet,Król monet
6 mieczy,Pustelnik,Cesarz
6 buław,Sprawiedliwość,8 kielichów
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości