Warsztat 22 - Pięciodniowy pobyt
#8

Jestem zla napisalam odpowiedz i teraz jest wszystko na darmo,caly post gdzies zaginol!!!!!! Beczy
Zaczynam wiec od nowa ale to nie to samo, pierwsze idee sa zawsze najlepsze. Zawstydzony

Jak spedze wolny czas?

6 Denarow----Q.Bulaw-----2 Bulaw ------> HB VIII Sprawiedliwosc[/color]

Lilus bedziesz sie cieszyla,ze zostawilas codziennosc za soba i ze nie musisz odgrywac roli pani domu.
Istnieje mozliwosc ze przed wyjazdem dostalas jakis drobny prezent.
Bedziesz czyms albo kims oczarowana ten ktos pozwoli ci poczuc sie emocjonalnie silniejsza,no i przy
takim kims nie bedziesz si strasznie nudzic Uśmiech
Mysle ze bedziesz robila dlugie spacery nad woda (morzem),poza tym zapoznasz sie ze" skarbami"
kraju w ktorym urlopujesz.

[color=#0000BF]Jakie niespodzianki i atrakcje czekaja na mnie?


As Kielichow------ 3 Denarow-----VII Rydwan -------> HB / XI Sila - II Kaplanka

Lila calkiem do ciebe nie pasujace obrazy mam przed soba.
Mianowicie siedzisz gdzies w gorze ze sztalugami i malujesz skupiona z tesknym usmiechem na twarzy.
Nie bardzo widze to w kartach, w kazdym razie bedziesz nad czams kreatywnie pracowala,co pomoze ci
w pokonaniu przeszkod czy utrudnien.Ta energie ktora posiadasz powinnas ujac mocno w swoje rece
i z calej sily starac sie przy pomocy Kaplanki skierowac ja we wlasciwym kierunku(pokonanie wlasnych
slabosci,szukanie nowych dziedzin w ktorych mozesz sie zrealizowac.).
Bedziesz zwiedzala kraj urlopowy i szukala jego "skarbow" Uśmiech

Jak minie mi pobyt na urlopie?

4 Kielichow -----2 Denarow------10 Mieczy -----> HB / XVI Wieza /VII Rydwan

Juz na samym poczatku widac jak bardzo zasluzony byl ten urlop dla ciebie,oraz jak bardzo potrzebowalas
odpoczynku aby zaczac myslec konstruktywnie.Na tym urlopie duzo myslals,martwilas sie co w domu,jak to
wszystko bedzie dalej itd.Sama przez ta "katastrofe" cos zrozumialas,postawilas kropke nad i co pomoglo
ci zamknac jakis etap w zyciu.Nabralas sil i bedziesz dazyla do zwyciestwa,patrzac na sprawy pod nowym
katem i z zasada,ze przyszlosc trzeba witac z odwaga. Hura
Kochana ten urlop byl ci bardzo potrzebny ale mimo wszystko nie byl to taki urlop jakiego bys sobie zyczyla Buziak
Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości