Pielęgnacja dłoni - czy mamy kosmetyczkę na forum?
#9

czuję się wywołana do tablicy Zawstydzony
dziewczyny tutaj dobrze Ci podpowiadają ...
dobrym i niezawodnym sposobem jest Capivit A+E w kapsułkach TYLKO nie łykaj ale wcieraj w wał około paznokciowy i płytkę paznokcia
zalecałam taką pielęgnację moim klientkom, które nagminnie obgryzają paznokcie, przez co skórki mają w opłakanym stanie i grube jak na bawole
na mojej stronie internetowej jest bardzo wiele porad odnoście pielęgnacji dłoni także zapraszam <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.nysza.pl">www.nysza.pl</a><!-- w --> - ( mam nadzieję, że Administracja tego forum nie odbierze tego jako nachalnej reklamy Uśmiech ) .... ale wracając do tematu ...
parafina na dłonie ma ogromne zbawienne właściwości na skórę naszych dłoni ALE pod warunkiem, że pod parafinę zaaplikuje się odpowiednie kosmetyki intensywnie nawilżające - sama parafina nie zdziała niczego dobrego !!
Kurczaczek nie mogę udostępnić jeszcze mojego najnowszego artykułu, który napisałam do prasy branżowej, ponieważ jestem zobligowana do nieujawniania treści do momentu druku
a to dopiero za 5 tyg. ... a w nim jest wiele sposobów (domowych ) na gładkie dłonie ... ale w sumie na mojej stronie www też jest wiele Oczko

aaaa na takie narastające skóry dobry jest manicure frezarkowy - po kilku zabiegach skóry już tak nie narastają ( sprawdzone na moich paniach więc polecam z czystym sercem )
najlepiej udać sie do dobrej kosmetyczki - poprawnie wykonany zabieg działa cuda Uśmiech

iiiiiii obowiązkowo jak sprzątanie czy mycie naczyń TYLKO w rękawiczkach - ale wcześniej zaaplikuj sobie na dłonie nieco kremu , jak będziesz zmywać naczynia w ciepłej wodzie, to skóra rozpulchni się i wchłonie oo wiele więcej substancji odżywczych z zaaplikowanego kremu. Na prawdę warto spróbować. To super sposób, dla kobiet, które lubią mieć wysprzątany dom i być zadbane ... trochę sprytu i połączone przyjemne z pożytecznym Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości