Jak wyobrażacie sobie idealną wizytę u wróżki / wróżbity?
#6

Rani napisał(a):Chcialabym rozpoczac dyskusje na temat waszych oczekiwan co do wizyty u wrozki.
Z czym chcecie od niej wyjsc?
Czy chcecie uslyszec cala prawde, czy tylko mile rzeczy?
Czy wrozka ma prawo ( np. odmowic wrozby nawet jesli chcecie zaplacicß) czy tylko obawiazki ( klient nasz pan),...?
Jak powinen wygladac jej gabinet?
Czy powinna podac kawe / herbate gratis?
Wszystko co wam przyjdzie na mysl. Moze uda nam sie ustalic na tej podstawie standard uslug do ktorego powinny wrozki dazyc. Uśmiech

Idąc do wróżki chciałabym usłyszeć całą prawdę, zawsze wolę wiedzieć tak dobre jak i złe rzeczy. Bardzo byłoby pomocne, gdyby przy informacji znalazła się też rada jak np. można czegoś uniknąć, oczywiście wiadomo, że nie można nikomu nakazać "rób tak, albo tak", jednak można zasugerować różne rozwiązania. Ogólnie taka wróżka, której by zaufała i uważała za odpowiednią powinna ze mną rozmawiać, a nie do mnie mówić oraz posiadać umiejętność słuchania i być nastawioną na pomaganie, a nie zbijanie kasy.

Oczywiście wróża ma prawo odmówić wróżby, nawet jeśli chce się zapłacić. Wróżbiarstwo to nie praca etatowa, tu potrzeba skupienia i pozytywnych energii. Nie wyobrażam sobie, by poczekalnia wróżki była zapchana jak u lekarza i każdy klient miał np. 30 minut...

Gabinet mojej wymarzonej wróżki powinien być "ciepły", dawać poczucie bezpieczeństwa i nie wywoływać uczucia pośpiechu.
Co do napojów, to zależy, jeśli ktoś lubi to czemu nie, ale uważam, że standardowo powinna znajdować się woda mineralna i szklanka.

Dla mnie ideałem byłaby jeszcze jakaś cicha relaksacyjna melodyjka w tle, nie zbyt jaskrawe światło, świeca i ogólnie kameralny wystrój, oczywiście powiązany z profesjonalizmem wróżki Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości