Warsztat 11 - Obraz [rozwiązane]
#14

Witaj Le Stelle
Jakieś ciężkie mam te karty...ale spróbuję coś z nich wykrzesać

ogólna tematyka:

Może wiązać się z podróżą,być może nie dokończoną podróżą lub jakąś walką w podróży z jakimiś przeciwnościami.Może też mówić o zawirowaniach przed podróżą i jej spowolnieniu lub zatrzymaniu.
Widzę mężczyznę i kobietę.Kochającego mężczyznę i kochającą kobietę i matkę jednocześnie...niestety między nimi 10 mieczy,które nie mówią o niczym dobrym..coś się stało...niedobrego...dlaczego takie ciężkie karty,być może chodzi wstrzymanie w bezruchu ich działań ale raczej miłosnych ciepłych.Może to jakaś para darzących się ogromną miłością małżonków lub kochanków.Na pierwszy plan wysuwami się jakaś izolacja-odgórne odsunięcie się kogoś być może chodzi o jakiś tłum bądź większą grupę ludzi lub kobieta znajdująca się dalej o całej reszty ludzi.Tak jakby świadomie odsunęła się w "bezpieczne" dla niej miejsce.
Kolor jaki rzuca mi się mocno w oczy to zieleń,trochę brązu,złotego,odcienie cierwieni wchodzący w pomarańcz i troszeczkę odcieni niebieskiego.
Ogólnie patrząc czuję dziwne emocje...raczej jakiś smutek związany z wspomnieniami jakieś niezrealizowane plany,coś chwyta mnie za serce ...niespełniony wątek miłosny i jakiś upadek nie wiem czego...????,tu widze jakąś również powagę sytuacji.
7 buław,Rycerz monet,3 buław
Rycerz kieli,10 monet,Cesarzowa
9 buław,Sprawiedliwość,Arcykapłanka
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości