Sny i real
#20

OOBE no znudziłem się małe efekty ogólnie chyba tez chodzi o mnie bo jako duch tez jestem rozrabiara wiec nie za bardzo chcą dać mi wyjść po za ciało , ogólnie u mnie wszystko szybko zmienia się bo po trawiłem wejść w jakiś obraz i tam się coś działo się
wiedziałem to i z boku i jako ktoś .
Teraz to znika nie potrawie odzyskać mocy tych przekazów .
Ogólnie idę na skróty teraz często jak idę spać po prostu w myślach wstaje tak jak by z ciała trochę pochodzie i nudzie mnie to ale to niby tez jakaś tam metoda OOBE .
i podczas uspakajania siebie w realu zaczyna znikać to wszystko mam problemy utrzymać dłużej obrazy jak zamykam oczy bo dawnej po trawiłem stworzyć obraz wejść w coś co tworzyło sceny jak w realu czasem tylko paczyłem co biedzi bo byłem ciekaw .
Myślałem ze to normalnie ale chyba nie dla każdego bo dużo osób jak zamyka oczy widzi ciemność żadnych obrazów.
I tak to wygląda na pewno mam ochotę wyjść i teraz pytanie co dalej ?
Bo ogólnie potrawie stać z ciała widzie go idę gdzie chce widzie z góry z dołu ale to moi myśli bo sam generuje to , wystarczy ze teraz zamykam oczy i widzie siebie z boku ale wiem ze tylko to są myśli Uśmiech może dla tego bo wiem jak wygląda prawdziwie wyjście bo miałem parę razy pod czas wypadków wyjście z ciała wiec szukam tamtą postać moją w OOBE .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości