Warsztat 16 - Cyfry
#17

Cytat:Cięzkie generalnie karty;/

4 mieczy,Sąd,Królowa mieczy
5 monet....8 mieczy 4 monet
Król mieczy 9 monet
Śmierć ,Pustelnik
2 buław,10 mieczy

sarna1

Skorzystam z twych kart i spróbuje zinterpretować choć dziś Niedziela Stres

4 mieczy - XX Sąd - Królowa Mieczy

Konflikt z kimś z przeszłości został zażegnany a wojna z tą osobą oddalona za sprawą ważnych decyzji które podjęte zostały na odległość. Widzę Przeszłość odciskającą piętno na te relacje.

5 monet....8 mieczy 4 monet

Straty zostały zwrócone poprzez nieoczekiwaną zmianę Losu przynosząc stabilność i trwałość.

Król mieczy 9 monet

Widzę Faceta surowego w swych osądach i komunikacji z innymi ludźmi który chroni swej prywatności i dba o to by nikt nie ingerował w jego światopogląd oraz opinie który myśli o Biznesie - interesie. Do kobiet odnosi się brzydko traktuje je jak "prostytutki" .. rzeczy materialne pozbawione duszy.

Śmierć ,Pustelnik

Defnitywne zerwanie z przeszłością i poczucie samotności wprowadzające Człowieka na drogę prowadząca do poszukiwania swego miejsca w Teraz ! i odpowiedzi na pytanie : co dalej ? to też możliwe problemy starszego Faceta który doświadcza traumatycznych wydarzeń w życiu transformujących jego charakter i podejście do wielu spraw w życiu.

2 buław,10 mieczy

Koniec bliskich relacji , przyjaźni która mogła nosić znamiona "związku". To również początek nowej drogi w życiu poprzez odrzucenie tych relacji z własnego życia.

nie wiem ile w tym prawdy ... cholernie ciężkie dzień mam bynajmniej ot tak postanowiłem parę groszy od siebie wrzucić
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości