Warsztat 17 - Przedmiot
#8

Przy tasowaniu wypadły mi dwa miecze,więc pomyślałam,że rzeczą która może być umieszczona na ścianie może mieć związek z samymi mieczami lub rzeczą związana ze sztuką walki,ale z racji tego,że doszły mi gwiazda ni as pucharów...pomyślałam sobie,że ma to związek z Kobietą ktoś najwyraźniej inspirował się kobietą tworząc to dzieło...Może mieć to związek z kobietą,która może być powszechnie nam znana i piękna hmm...możliwe kobiece kształty...myśląc o tej kobiecie nie widzę w niej uczuć...coś na kształt pozbawienia uczuć...może ...wycofania i też niedostępna.As pucharów niestety nie daje mi tu spokoju...może chodzi o akt kobiety uchwyconej w swej seksualności ...czyżby miało to też związek również z mężczyzną..hmmm?Elementy,które mogą być tam zawarte...ze względu na to,że mam tu 7 monet myślę,ze może być to bardzo pracochłonne i długoterminoweUśmiech,że tak się wyrażę dzieło...rękodzieło...czy to obraz,bądź rzeźba jakiś może witraż,mozaika elementami mogą być drobne elementy z jakiegoś tworzywa...metal-metalo podobne..może złoto w połączeniu z drewnem,zdobienia jakiś brąz...możliwy niebieski.Myślę,że dzieło to stworzył mężczyzna,dojrzały...mąż,ojciec inteligentny,władczy,doświadczony,...być może ma brązowe krótkie włosy-możliwa zarysowana broda...być może ktoś na wysokim stanowisku.

2 miecz,gwiazda,As buław
2 puchary,5 monet
9 monet,Paź buław
7 monet,Cesarz
Pozdrawiam ciepło.Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości