Sny i real
#16

Sephinroth napisał(a):że podświadomie generujesz takie sytuacje, bo być może, mimo że są stresujące - dobrze się w nich czujesz.
bardzo, bardzo złe się czułem w tych sytuacjach w życiu realnym i to miałem co dziennie przez 24 godzin atak jeden mógł trwać do 8 godzin i późnej następny jednym słowem non stop w życiu normalnym ,
przez 20 lat a nie razu nie ustąpili Krzyk wiec mowy nie ma ze się dobrze czułem .

A sny dla czego lubię bo są jak real i są kolorowe stres tam nie odczuwam czasem tylko troszkę nie wygodę bo mózg sugeruje ze powinien bać się i jakaś taka sytuacja nie wygodna .
Z wężem cały czas był wyświetlany film ze on mnie zadusi zrobi krzywdę i to było kolorowo przedstawianie ze by tu nie spałem w tym pokoju
ale 1 pomysł jaki mi wpadł ze jak się ruszy to go pokroje , to mózg coś pokombinował i znowu mnie straszył .
Ogólnie miałem pójść do innego pokoju miałem bać się go ze mnie zje Uśmiech

Na pewno mogę do myśląc się a może a może jakiś inny byt wykorzystuje mnie i czerpie energie ze strachu mojego Krzyk
Jednostka ja silna wiec wytrzyma i wytrzymał 20 lat Cwaniak i to non stop generował strach Wnerw
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości