Mieniący się krzyż - Kuczyk i schody - kolega mnie całuje
#2

number 1 - nie trać sił na pewną kobietę gdyż okłamuje cię lub okłamie. Zbyt dużo poświecasz / poświęcisz dla niej. Ona woli być na górze nigdy na dole i celuje w życie na poziomie mount everestu . Daj sobie spokój z pewną kobietą byś potem się nie rozczarował lub zacznij się jej przyglądać. Skąd to wiem ? ... miałem podobny sen i ..... spełnił się.

number 2 - namiętności, emocje ... cenne doświadczenia życiowe nie zawsze miłe. Do kościoła nie chodzę chodź w Boga wierzę gdybym był maniakiam religijnym to powiedziałbym tobie tak : Bóg Cię Kocha i nawet jeśli dostaniesz światłami na drodze życiowej po oczach to i tak moje dziecko Bozia Cię nadal będzie kochać ech. .. jakie pie***dolenie z mojej strony ? weź to w worek wrzuć .. pilnuj namiętności,emocji, uczuć .. nie daj się im kontrolować tylko miej nad nimi władzę a przejdziesz pewien rozdział w życiu bezboleśnie.

numbet 3 . pocałunek to zdrada bez względu na to kto cię pocałował .. pies, mrówka, słonko czy facet :/ Szkoła to lekcja życiowa ! która odmieni Cię i twoje podejście do własnych uczuć, odczuć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości