Warsztat 20 - Zbłąkany przedmiot
#12

Moc,Paz Mieczy ,3 Kielichów 10 Monet ,Król Bulaw ,3 Bulaw,Królowa Kielichów
-mam nadzieje ze to nie smycz z obrożą , zwierze,bielizna,szczoteczka do zębów ,parasol i zdjęcie Rotfl Rotfl
W pierwszej chwili pomyślałam ,ze może to być jakaś płyta,słuchawki czy mp3 , aparat lub pendrive bądź jakieś ważne dokumenty ,klucze od domu,portfel,obrazek ,okulary,coś co iskrzy ,jest przyjemne ,pachnie perfumy w jakimś ładnym flakoniku ,może maskotka Rotfl Oczko
Patrząc na karty rzuca mi się w oczy tez łańcuszek lub jakiś rzemyk z przewieszka ,może tez być to bransoletka,korale ,kolczyk ,pierścionek z oczkiem,jakaś figurka,posag ,kielich , czy kamień amulet na szczęście noszony przez te osobę. Znaleziony gdzieś na szafce,łóżku,toalecie ,łazience ,kacie lub zawieszony na czymś.
Wykonany z metalu,plastiku ,drewna lub materiału ,szkła jakiś drucików kolorowych ,ale to tylko spekulacje w kształcie kola lub prostokąta o kolorystyce biel,żółty ,szary,niebieski,czarny,brązowy fioletowy ,zielony ,czerwony hm no musiała bym sporo wymienić tych kolorów ,które mam na kartach ,ale podałam te najbardziej widoczne.
Uważam ze rzecz została zwrócona lub za Twoja uczciwość podarowana Tobie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości