Warsztat 20 - Zbłąkany przedmiot
#17

Wybaczcie opóźnienie.
Przedmiot, o którym była mowa to saszetka. Znalazłam ją pod materacem mojego łóżka i nie mam pojęcia, jak się tam znalazła Bezradny Ma dwie przegródki, jest czarno - biała. Wykonana z mieszanki syntetyczno - naturalnego materiału + metalowe suwaki. W środku były: kawałek tekturki, fioletowego materiału oraz małe, żółte karteczki z notatkami. Nie miałam możliwości zwrócenia przedmiotu ani nie informowałam o tym, ponieważ właścicielka na pewno sama o tym wie Uśmiech
Zebona - bardzo blisko byłaś z tą torebeczką, trafnie odczytałaś główną kolorystykę oraz materiały. "Zawieszenie" dobrze oddaje lokalizację przedmiotu. Nie został jeszcze oddany.
Agnieshka - drewno w twojej interpretacji pewnie odnosiło sie do papierowej zawartości.
Sylla - częściowo odgadłaś kolorystykę oraz materiał.
Akante - saszetka jest dość "twarda", poza tym wiąże się z militariami. Kobiece miejsce się zgadza, ponieważ to moje łóżko, na którym często przesiaduję (znajduje się przy oknie, więc miejsce jest miłe).
Lila - blisko z tym portfelem. Jako jedyna odczytałaś miejsce - łóżko.Super zinterpretowany materiał oraz wymienione wszystkie kolory.
Aliza - trafność ze stanem przedmiotu, nadal go mam.
Zebona i Lila najlepiej opisały przedmiot, Lila odgadła miejsce, ale saszetka nie była na łóżku, tylko zawieszona między materacem a listwą. Zebona odczytała, że przedmiot nie został zwrócony.
W związku z powyższym gratulacje dla Zebony Oklaski
Dziękuję wszystkim za udział Buźki
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości