Czy ktoś z Was potrafi rzucać uroki miłosne?
#5

Starlight napisał(a):A poza Tobą droga Krystyno nie ma nikogo kto mógłby coś napisać? Czy tylko Ty jako mod możesz innych stąd wyrzucać? Zadałam konkretne pytanie, a odsyłanie mnie na inne fora to wyrzucanie mnie z tego. Wybacz w takim bądź razie, że się zarejestrowałam............

twoje zachowanie jest nie mile, nie znasz osob na tym forum, a jest w tobie duzo agresji do nich, tak samo z agresja chcesz spetac kogos uczuciem do siebie, a gdyby ktos spetal ciebie? czy tego bys chciala?
wyobraz sobie jakiegos sasiada, kolege, znajomego, brzydkiego, moze cuchnacego, takiego ktory cie odraza i wyobraz sobie, ze on pisze takie żądanie, żądanie, bo ty nie prosisz, tylko żądasz

zajmuje sie magia i czarami od ponad 30 lat, i chociaz wiele osob prosi o magie, to powiem ci, ze mimo najlepszych checi, nie sa w stanie wykonac rytualu, bo nie w samym rytuale jest magia, a w magu

natomist jezeli swoimi rytualmi szkodzisz innym osobom, tym samym naruszajac ich wolna wola, magia obroci sie przeciwko tobie
nie zdajesz sobie sprawy czym sa czary i jak one dzialaja, myslisz ze ktos ci napisze rytual, wezmiesz swieczke, czy inna rzecz i stanie sie, tak to nie dziala
magia jest w kazdym czlowieku, chociaz czasami o tym nie wie, im bardziej chcesz zniewolic inna osobe, tym bardziej zniewalasz siebie, im wieksze petle zawiazujesz na innej osobie, tym bardziej zawiazujesz petle na sobie

i jeszcze jedno, do rytualu nalezy podejsc z czystym sercem, bez nienawisci, zalu, agresji w innym przypadku bedziesz cierpiala, i minie czas, poznasz inna osobe, a ciagle bedzie na tobie petla tamtej osoby i nie zaznasz szczescia ani z nowa osoba, ani z ta z przeszlosci

ja ci nie bede udzielala rad, to nie moje zadanie, ale z takim podejsciem, nie dostaniesz ani czaru, ani zadna osoba nie bedzie chciala z toba przebywac, jezeli chcesz zaczac czarowac, odczaruj najpierw sama siebie

pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości