Nauka kart klasycznych

Witam. Mam małą prośbę w interpretacji.
Zacznę może od tego, że dopiero rozpoczynam swoją przygodę z kartami klasycznymi. Na razie nie zaopatrzyłam się w książki, ale znaczenie kart wyszukałam na kilku stronach w internecie i staram się poskładać to sobie "do kupy". Wybrałam też swoją talie do wróżenia (albo ona wybrała mnie, bo wołała do mnie z pułki Oczko ). Co prawda, próbowałam już paru układów tak "na partyzanta", ale ani nie byłam odpowiednio przygotowana, ani karty nie były odpowiednie (były wcześniej używane do gry). Po zakupie nowej talii próbowałam się z nią zaprzyjaźnić, oczyściłam nad płomieniem świecy, ale nie chciałam z niej jeszcze wróżyć. Jednak coś mnie tknęło i podczas pierwszego próbnego tasowania, zapytałam co chciałyby mi powiedzieć. W tym momencie z talii wypadła dama trefl (co wskazywałoby na to, że pojawi się jakaś przyjazna i lojalna przyjaciółka, tak???). Później z przetasowanych kart wybrałam 3 karty- był to walet trefl (zmiany na lepsze, stabilna przyszłość?), później 7 kier (szczęśliwe przeznaczenie, szansa na wielkie uczucie, ale z możliwością rozczarowania?) i na końcu 9 pik odwrócona (smutek, frustracja, niepowodzenie?). Teraz zastanawiam się, czy można jakoś ten układ kart zinterpretować całościowo, a nie tylko jako odrębne karty (chyba mi się to udało, jeśli nie, to proszę, poprawcie).
Będę bardzo wdzięczna za pomoc

I mam jeszcze pytanie, czy wróżycie sami sobie??? Jest to w ogóle dobry pomysł?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości