Świece na każdy dzień tygodnia

sa osoby ktore bardziej czcza ksiezyc, a sa ktore slonce, ja czasami pale do slonca, ale w czasie gdy przybywa ksezyca, pale od rana do poludnia, w czsie gdy ksiezyca przybywa
dlatego palenie swiec jest skomplikowane i z tego powodu czesto rtualy nie wychodza, gdyz osoba wykonujaca je nie przestrzega wszystkich potrzebnych zasad,
niestety nie da sie tego wytlumaczyc, gdyz kazdy rytua wymaga innego przygotowania, w odpowiednia strone swiata itd itp
te ktore ja podalam sa baaaardzo ogolne i napewno nie zaszkodza, ale nie oznacza to, ze wystarczy zapalic swieczke, by rytual sie spelnil, grunt ze nie jest szkodliwy Uśmiech
nawet gdybys mi powiedziala w jakiej intencji chcesz palic, potrzebowalabym dwuch wolnych dni, aby porobic wszystkie obliczenia, co do wykonania pelnego rytualu palenia swiec, jezeli ktos sie interesuje swiecami,nalezy zaczac od ksiazek, ale szczerze czytanie kart jest latwiejsze Oczko


a co do dzielenia swiec, to tniesz, przypalasz, zeby wosk sie wytopil i zalapal knot, pod kontem nad jakims papierem, czy czyms do czego ten "niepotrzebny" wosk mogl splywac, mozesz go zbierac do wykonania wlasnej swiecy, ale wykonanie to, tez nalezy robic o odpowiedniej porze dnia, ksiezyca itp itd, moze lepiej zostac przy tradycyjnym paleniu swiec, intencyjnych Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości