Skrypt na miłość - jak go wykonać
#1

Witam!
Jestem nowy na forum, to mój pierwszy post. Ezoteryką interesuje sie jakieś 4 miesiace. W życiu bym nie przypuszczał że pójde do wróżki... A jednak. Ale do rzeczy. Byłem u wróżki p. Ani Majchrowicz ze "Świata wróżek" w Katowicach. Dała mi Ona różowy Kamień na którym narysowała mi 4 runy: Fehu, Jera, Dagaz, Gebo( w takiej kolejnosci, nie wiem czy to ważne). Kazała mi również przez 21 dni rysowac na małej karteczce te runy, i palić te karteczki, a popiól wrzucać do sedesu albo zakopać w ziemi. I Teraz mam pytanie jak to ma sie odbywać. Co mam myślec w czasie palenia tej karteczki? O powrocie mojej byłej dziewczyny? (bo na to skrypt został stworzony) Na czym sie skupić? Kiedy to robić? W nocy? W swietle ksiezyca? Prosze o jak najwiecej szczegółów. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi Uśmiech

Wróżka powiedziała mi jak mam to wykonać. Jednak wizyta u niej to było dla mnie duze przeżycie, i teraz niepamietam co mówiła. Wiem że to głupie. A czy zrujnuje komuś zycie? Byłem z Ta dziewczyną prawie 5 lat, planowaliśmy ślub mieszkaliśmy razem, byliśmy szczęśliwi. Ale ja poczułem sie zbyt pewnie w tym związku i przestałem sie starać. Za poźno zrozumiałem śwój błąd. Już jej nie było. Wiem że może być jak dawniej. Łaczy nas naprawde wiele, razem bardzo wiele przeszliśmy. Wspierałem ją w najgorszych chwilach w jej życiu, a było ich bardzo duzo. I trwaliśmy razem. A teraz? Naprawde chce jej szczęscia, nie chce jej na siłe. Jeśli będe widzał że nie czuje się szczesliwa ze mną - odpuszcze. Nikogo do miłosci nie można zmusić. Ale jesli jejst sposób żeby naprawić swoje winy i udowodnić jej że zrozumiałem śwój blad, to chce spróbować. Chcoiaż spróbować
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości