Wróżbici stosują sztuczki psychologiczne - co za bujda!
#6

Severusie pomińmy więc te smsy choc patrzac z boku oczami "zwykłego śmiertelnika" Klienta , któy ma zamiar isc po porade do wóżki
to skąd taki Klient ma wiedziec i jak odroznic czy smsy wysyłaja serwisy/fora czy faktycznie wrózki?
W smsach sa podawane często karty faktycznie karty - nazwy kart Tarota
po za tym ja osobiście znam 2 wrózki , ktore pracują w takich seriwsach
miedzy innymi ta wrózka , która kiedys robiła dla mnie wrózbe znała moj nr tel
od tamtego czasu zaczeły sie włąsnie te smsy ale dobrze dajmy spokój tym smsowym bzdurą
przeciez z pewnością kazdy z nas kiedys tam korzystał z "wróżek" czy osobiscie czy w inny sposób
moja koleznaka prosiała wóżke (znaną ) o prognoze dla swojego związku .... wiec jej zdaniem mieli byc malzenstwem
niestety para sie rozstała a Pani po jakims czasie zaczeła spotykac sie z innym, zapytała ta samą wrózke o tego aktulanego Pana
poinformowała tez ze tamten zwiazek rozpadł sie mimo iż wrózba była tak optymistyczna
co odpowiedziała wrózka : odpwiedziała ze tamten to nie był dobry kandydat i to nie miało z nim sensu Głupek
jak wiec wyjasni ze robiła wczesniej (ta sama wrozka) rozkłady na niego i tak go zachwałała?
a teraz po rozstaniu on juz sie nie nadaje ??? Rotfl
opinia bierze sie stad własnie , po czesci z tych telewizyjnych wrozek/wrozy.... po czesci z smsowych i tych indywidualnych tez
i naprawde dobrego ezoteryka , ktory zna sie na "rzeczy" i potrafi dobrze zinterpretwac karty jest jak na lekarstwo a nawet nie
tutaj chodzi o SPRAWDZALNOSC a nie o to by wyjac jakies tam karty i cos tam napisac, pochwalic sie znajomoscia teamtu
ze strony wróżącego wydaje sie sprawa załatwiona wróżba wykonana ale przychodzi czas na weryfikacje i zderzenie wrożby z realiami
w swoim zyciu znałam 2 takie wrozki , które o nic nie pytajac mówiły jak jest i jak bedzie, robiły rozkłady w ktorych było widac wszystko
duze rozkłady , a wrożba spełniła mi sie po 11 latach !!!
dla porównania
rok temu pytałam owa wróżke co to pracuje tez "w smsach" jak przebiegnie operacja u mojego psa , która miła odbyc sie nastepnego dnia (była ryzykowana)
nie poradziła sobie z tym odpowiedziała ze zycie i zdrowie psa jest w rekach losu ( tyle to ja wiedziałam) Luzik
ale majac porównanie z tamtymi wrozkami to naprawde "dzien do nocy"
dlatego jestem dosc wymagajaca ale i równiez od siebie i nie sądze abym zdobyła kiedykolwiek taka wiedze - moj poziom to bardziej zabawa a nie profesjonalizm
jestem obiektywna i potrafie spojrzec na to relanie, równiez na swoje umiejetnosci Uśmiech
teraz kazdy moze kupic karty i byc wózka a nie o to chodzi

jeszcze cos wiekszosc wróżek robi tak : tych zdalnych/wrożących przez mail lyb skype czy inny komunikator
pobieraja przed wrozba opłate powiedzmy niech to bedzie 50 zł , opisuja karty na podst tego daja odp co wg nch bedzie
i uwazaja ze to wykonane - czyli praca została wykonana ze strony wrózącego
no ale co z tego jesli np wrozba okazuje sie po tygodniu ma sie nijak do sprawdzalnosci - a wynik jest odwrotny od prognozy z wrózby .... co wtedy?
to mnie najbardziej zastanawia ...co wtedy ? wrozba wykonana nie znaczy ze wiarygodna
bo w taki spoosb patrzac ta moja kolenaka powinna była złozyc reklamacje kandydat nr 1 miał byc mezem (kilka płatnych wrozb w ciagu 3 lat u tej samej wrozki)
a jednak nie jest mezem ... co teraz ? tym bardziej ze ta sama wrozka twierdzi dzisiaj ze on sie nie nadawal na meza i to było wiadome ze to zły kandydat? skoro wiadome czemu wtedy nie napisała/powiedziała Myśli tego ???
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości