Świece na każdy dzień tygodnia

Suna napisał(a):bo mowilam chyba, ze musi ksiezyca przybywac, jezeli mozesz palic rano, to ze wschodem slonca, w czasie gdy ksiezyca przybywa, przy tym musisz bardzo silnie wiualizowac, musisz widziec te pieniadze, czuc je, i otrzymana pomoc, i ochrone, warto tez rozlozyc karty, jak Los widzi twoja sprawe w tych kwestiach, bo na sile Losu nie zmienisz, mozesz na chwile, a pozniej wszystko i tak sie odwroci, jezeli Los jest pozytywnie ustawiony, to mozesz dzialac dodajac ziola odpowiednie, olejki itp

ale wiesz co, ja to widze jako 3 oddzielne rytualy, no nie zrobilabym 3 w tym samym czasie

Rano to nie bardzo, Zależy na którą idę do pracy, bo zwykle muszę przed siódmą wyjść. A przed wyjściem ogranąć się, śniadanie zrobić, pomalować (wiadomo, kobieta... Rotfl )
Boję się że rano nie zdąży mi się świeca dopalić, a i czasu mało.
Dlatego wolę po zmierzchu.
Wybrałam trzy świece na raz, bo u mnie akurat pieniądze są powiązane z problemami prawnymi dlatego uznałam że może powinno byc wszystko razem.
Ale skoro uważasz że lepiej było by żeby to były trzy osobne rytuały to teraz chciałabym się zająć pieniędzmi, więc powinnam palić świecę zieloną, ewentualnie zieloną + białą świecę życzeń. A w następnym miesiącu błekitną.

Mam zamiar palić je przez siedem dni, jak pisałaś długotrwałe rytuały działają lepiej. I przed pełnią, w tym tygodniu, żeby zakończyć w czwartek podczas pełni.

Nie chcę na forum prosic o darmową wróżbę, bo nie chcę żeby to wyglądało tak że wpadłam tu tylko po darmowy rozkład kart, kiedy sama nie mogę nic w forum wnieść, nic mądrego napisać. Sama kart nie znam, nie umiem ich rozkładać ani czytać.

BTW. widzę że założyłaś bloga, jeśli chcesz mogę Ci zrobić opdpowiedni dopasowany do niego nagłówek.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości