Warsztat 28 - Dzieci
#15

Odpowiedz Kotek
  • Oto co zaszlo ,danego dnia wstaje i widze w ogrodzie pod moim oknem dwa kocięta rodzenstwo,jeden malenki taki jak myszka -drugi o polowe większy . No cuz Myśli sobie do jutra może znikna , tym bardziej ze to dzikie kocięta na mój widok wialy, ale za chwile przychodzily z powrotem.
  • Ale co zrobić jak one dalej siedza -takie wychudzone Prosi ,kocicy ani widu ani slychu Bezradny .I co.. dobra mama czlowiek dala jedzonko z mleczkiem podrzukom i sie zaczelo . Zamieszkaly w stercie drzewa , zawsze co rano niewiedzac czy sa wolam Rotfl kitka -kitka- a to malenstwo odpowiada... iiiii-iiiii i leci w te pedy domie ,ale na bezpieczna odleglosc boto dzikie jest Kotek A najlepsze to to ze rodzinka się powiekszyla gdyż mój malenki po paru dniach poszedł i przyprowadzil takie samo male kocie jak onRotflJa mimo wszystko jestem szczesliwa nobo maleństwa się bawia i niesa samotne ,a Ja każdego ranka widze radość nieporadnego malucha lecącego w moja strone z nieodlacznym ..iiiiii-iiiiii Rotfl
Jak to czasem człowiekowi mało do szczęścia potrzeba Buźki Rotfl
  • Kotek
  • Dobroczynna Oczko tobie karty ladnie opowiedziały co i jak ze dziecko(Glupiec) zostało przeprowadzone z jednego miejsca do drugiego( 6 mieczy) Oklaski
Zebona Oczko swietna interpretacja( Kochanki) dwa kocięta -jak i wybor miejsca ,4 bulaw -w ogrodzie za pozywieniem i to ze sie cos okocilo- jak i ze się zaopiekowalam Oklaski
  • Kotek Lila Oczko tak... Ty jako pierwsza zgadlas ze to zwierze Oklaski
  • Lila wygrala Kwiatek Kwiatek Oklaski Oklaski gratuluje
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości