Wątek zamknięty

proszę o interpretacje numerologiczną
#5

Jesteś wspaniałaUśmiech Dziękuję za poświecenie mi takiej ilości czasu i energii. O naszych zaletach jest nam łatwiej mówić niż wadachUśmiech i jeśli chodzi o zdolności artystyczne to nieraz to słyszałam, ale niestety jakoś nie moge ich w sobie odnalezc... kiedys pisalam wiersze, i to nawet calkiem dobre, ale życie tak mi sie poukladalo ze potem juz nie znalazlam na to weny.
ciepło , radość życia, którą chciałabyś zarazić innych , dlatego twoje gadanie .Lubisz piękno, przyrodę, opiekować się innymi ,dom i rodzina powinna być ważna dla ciebie. I tu masz racje w każdej kwesti. dom i rodzina to moje pryirytety, jestem sama z synkiem, moi rodzice mają tylko mnie i czuje sie za całą tą trujkę odpowiedzialna. kocham ich nad życie.
Kumczo kochana szukam w sobie tego spokoju, naprawde staram sie nad sobą pracować, myśleć co robie by naprawić błedy z przeszlosci i chc czesciowo odzyskac stracony czas. Jednak to trudne, i caly czas mam w sercu strach ze znowu pójde nie tą drogą i wszystkie moje starania runą jak domek z kart...
A co do przyszlego roku to faktycznie czuje w sobie potrzebę zmian...czas leci, a ja tkwie w miejscu...mieszkam z rodzicami i z synkiem, zyję z dnia na dzien obowiazkami, domem i pracą. mały wyrośnie rodzice odejda a ja zostane sama nikomu nie potrzebnaSmutny
Nuczyć się asertywności i dyscypliny wewnętrznej- chciała bym, tyle ze boje sie mojej naprawde slabej woli...
dobrze ze to dobry rok na nauke, jestem w trakcie zdawania na prawo jazdy i cieszy mnie ze to dobry czas.
ale nie sprzyja uczuciom- mi chyba zaden nie sprzyjaOczko z zazdrością patrze na pary ktore po za sobą świata nie widzą. niby jestem atrakcyjna a jednak kazdy mezczyzna trzyma mnie na dystans-poflirtowac, i uciekac gdzie pieprz rośnieSmutny chciala bym zeby kiedys ktos mnie tak naprawde mocno pokochal...
Dziękuję serdecznie, pomoglas mi i dalas kilka cennych wskazowek. Mogła byś mi jeszcze tylko powiedziec ktory rok jest dobry i sprzyjajacy uczuciom? bede robiła kreski na scianie i odliczalaUśmiech)
Pozdrawiam serdecznie
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości