Kultura rozmowy o pieniądzach
#5

Krol Mieczy - powazny i taki "oficjalny" elokwentny dba o reputacje i nie strate autorytetu tak wiec moim zdaniem po prostu sie ludzie boja ze zostana potraktowani jako gorsi ze zmaleja w oczach innych wstydza sie tego. Rydwan - widzimy na karcie faceta ktory chce latac chce bo nie ma naturalnych skrzydel udalo mu sie oszukac nature ludzka pod nim jest kobieta ogladajaca go jak dla mnie zmartwiona... Pamietajmy ze ta karta rowniez oznacza pozycje spoleczna i autorytet - wiec jak dla mnie to kontynuacja tego co pokazal Krol Mieczy. To co wplywa pozytywnie - 6 bulaw to sukces zwyciestwo wiec tutaj odzwierciedlaja sie nadzieje ludzi o pomoc "powiem to moze pomoze pomoze to sukces". Wynik: Rycerz Mieczy... No co? Ma ciety jezyk i lubi wypominac bledy porazki badz pomoc ktora dal... Czasem tez wysmiewa. Ludzie sie tego boja a ten skubaniec nie raz tez potrafi zaszantazowac. Dodatkowe info: 9 denarow w pozycji prostej to harmonia bezpieczenstwo finansowe i wiedza ze mozemy na komus polegac... W tym wypadku to strach przed wykorzystaniem niedoli potrzebujacego a takze litowanie sie.

Jak dla mnie... /Podsumowanie.
Ludzie zapominaja ze nie zyja dla innych... Od dziecka sie wpaja co wolno co nie jak serwitorowi - wiele dzisiejszych norm powstalo w srednieczu ludzie zamiast byc soba i byc otwarci zamykaja sie i zakladaja maski... Przykre. Ale... tak mozna powiedziec ze moja interpertacja nie odpowiada na pytanie dlaczego to wrozka wowczas nie jest na "luzie"... a no nie jest bo ludzie z takim mysleniem jak uslysza prawde w oczy a nie to chca uslyszec... roznie sie zachowuja podswiadomie ludzie nie chca mowic o sytuacji finansowej... jest to zwyczajnie nie wygodne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości