#10

ALGIZ daje ochronę boską i anielską...
Proś, a będzie Ci dane...
Docieraj do dobrych wyższych mocy...poprzez uczucia, a nie poprzez emocje...
Kontroluj je, aby nie zniweczyć tego, co niebo chce Ci dać....


Jest Runą ochrony i obrony, przynosi magiczną moc szczęścia.
Jest bramą do komunikowania się z innymi światami związanymi pomiędzy bogami i ludźmi.

i malutka refleksja....
Gdy na naszej drodze przez życie...dochodzimy do ALGIZ, możemy być pewni, że szanowane i chronione jest nasze zdrowie, uczucia, dobre samopoczucie...
Ale ta Runa zapyta nas...czy znasz granice, granice bezpieczeństwa, w których możesz prowadzić to dobre życie?
Być może jest to wyzwanie, aby spróbować dowiedzieć się, odpowiedzieć sobie...
Może odpowiesz...nie...jeszcze nie wiem...a może tak...ja już wiem, mam tego świadomość...

Jest to Runa, ograniczenia, granicy...a to coś innego niż mur wokół siebie, jak proponowała nam runa ISA...
Gdy znasz swoje granice i możesz decydować, co akceptujesz, a czego nie.... możesz prowadzić bezpieczne życie...bez ścian...
Dobre granice są istotne dla rozwoju własnych wartości.

Runa ALGIZ tak jak MANNAZ zwiększa moc osobistą człowieka.
Czy te, przez Ciebie określone granice są akceptowane, uznawane, szanowane przez ludzi Cię otaczających?...
Z drugiej strony, sami musimy szanować granice innych...ludzi, których kochasz, przyjaciół, kolegów...a zwłaszcza naszych dzieci...granice wolności, granice zaufania...
Uczmy się nawzajem.. w rodzinie...określać i szanować te granice.....
I tak jak Runa ALGIZ, kiedy trzeba...posadźmy wokół jeszcze parę drzew...dla ochrony...przed słońcem...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości