Pułapki duchowości
#27

Roxen co prawda to watek Ewy ale nie ma silnych - musze napisac -masz piekny glos i jak juz Libra napisala dobrze bybylo starac sie go dalej cwiczyc i szkolic.Kochana oczarowalas mnie wyborem swego utworu,uwielbiam pana Wydrzyckiego.
Ta piosenka pierwszy raz pokazala mi na czym polega "konflikt pokolen".Moj tata nienawidzil wykonania tej piosenki Niemena ale prawdopodobnie tylko dlatego,ze przez wzglad na wykonanie nie mogl zrozumiec slow.Gdyby wtedy uslyszal ciebie jestem pewna,ze ten utwor bylby jego ulubiony.
Jestes mloda,jestes sliczna(to zdjecie to twoje-prawda?),jestes zdolna,uwiez nam z czasem bol zlagodnieje,a ty pozniej powiesz,co mnie nie zabilo,umocnilo mnie.
Nie wiem czy juz urodzilas,czy jestes jeszcze poza krajem ale prosze staraj sie byc samo-Dzielna,wtedy tez troszke mniej boli.Posylam ci tysiace caluskow i miliony przytulan, i tak po cichu trzymam za ciebie mocno kciuki. Buźki Buźki Pociesza Uśmiech

Miriam juz ostatnio pytalam skad bierzesz takie super scenki???
Znowu sprawilas,ze uratowalas moje popolodnie - bede chodzila i miala w oczach scenki z twojego" przepisu " i bede sie glosno smiala(to ponoc zdrowe).Dziekuje!!! Buźki

ma_Ewo super temat!
Ja uwazam,ze taki prawdziwy rozwuj duchowy,czyli w/g mnie doglebne poznanie siebie samego rozpoczyna sie dopiero po czterdziestce i naprawde nie odbywa sie to z dnia na dzien lecz wymaga zmudnej pracy nad soba i o sobie.Czyli dla mnie osobiscie(poza malymi wyjatkami) wszyscy,ktorzy przed tym wiekiem staraja sie mi wyoslic,ze oni moga mi wskazac droge do oswiecenia sa u mnie spaleni.A te slowa ktore wytluscilas sa jak najbardziej prawdziwe(chodzi mi o falszywych guru).
Mystic,naturalnie masz racje,ze istnieje powod bysmy istnieli tu i teraz(tu tez mozna na sprawy popatrzec z innej strony a nie tylko z tej,ktora juz znamy. Uśmiech )
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości