Wielka Tablica - nasze rozkłady
#52

Witam dziewczyny
Dzis cwiczylam z kartami ,ktore wydrukowalam.Zrobilam wlelka tablice siostrze na jej relacje z pewnym panem. Za sygnifikator relacji ich wzielam pierscien natomiast ona byla karta Pani,a on karta Pan.
Zgodnie z tym co poczytalam to tak:w ich przyszlosci duza role z tego co widze odgrywa on bo pojawja sie jego karta Pan. Widac tu,ze on ma jakies problemy chyba w domu vo wplywa niekorzystnie na ich relacje.Natomiast na poczatku jest ksiazka i bukiet plus on czyli,ze to co on ukrywa chyba wyjdzie na jaw. Zapewne powie jej,ze ma nerwy w domu. Tak to rozumiem.
Terazniejszosc zwiazku to ryby,drzewo,serce czyli: albo wielka milosc albo zwiazek dla pieniedzy .Drzewo mowi o dlugiej relacji.
Nie bardzo wiem czy te ostatnie karty mowia o tym co nie uniknione czyli co wydarzy sie zaraz czy tez co innego.Ja znalazlam interpretacje,ze to to co nie uniknione i zdarzy sie zaraz. Mamy tu: niedźwiedź, drogi,slonce,klucz czyli; zostanie podjeta bardzo dobra decyzja,ktora bedzie wazna dla tej relacji.
O terazniejszosci mowia tez karty na rogach .widzimy tu:ryby,dziecko,pierscien,chmury. Wydaje mi sie , pieniadze moga byc problemem w ich relacji.
Z kart wyczytac tez mozna jego przyszlosc.I tu widac wlasnie te problemy w domu.
Natomiast u niej widximy Karty: koniczyna,kosa,ogrod,jezdziec i dziecko.Mysle, ze jest to nagle male szczrscie zwiazane chyba z jakims zaproszeniem na spotkaniem,imprezd itp.
I to jest tyle co umiem odczytac.Poprawcie jesli cos jest zle i dodajcie to
O czym nie napisalam. Kwiatek Kotek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości