Zupełny brak komunikacji z kartami - co zrobić z talią? Spalić?
#10

sama piszesz, że przecholowałaś ... więc już wiesz jak to jest

wszystko jest dla ludzi ... ale najlepiej korzystać ze wszystkiego z umiarem
widzę, że jesteś już nastawiona negatywnie i twierdzisz, że karty nie chcą z Tobą rozmawiać
a może one jednak coś mówią ... tylko inaczej niż Ty byś chciała

masz szansę zacząć na nowo ... spokojnie i powoli
zacznij od małych rozkładów na dzień - co przyniesie mi dzień? a następnie to zweryfikuj
wtedy będziesz widziała jak one komunikują poszczególne sprawy

stawiaj karty na rzeczy ważne ... jak przebiegnie spotkanie, rozmowa o pracę, egzamin, czy przyjedzie osoba x, ....? itd

nie używaj kart do rzeczy niepotrzebnych i nieważnych np. jakie buty ubrać czy jaką sukienkę? czy spotkać się z x czy nie?
karty są tylko dodatkiem i pomagają faktycznie w ważnych sprawach
ale wykorzystywane do błahych spraw rozmydlają wynik

oprócz kart jest jeszcze prawdziwe życie ... ono sie toczy tak czy siak ... z kartami czy bez

ja osobiście stawiam sobie karty bardzo rzadko ... od wielkiego dzwonu ( tylko ważne wydarzenia i sprawy ... może 3-4 razy w roku się zdarzy )
i nie dlatego, że mi coś źle karty mówią czy moja autosugestia jest zbyt silna ... ale z wielkiej ciekawości życia

fajnie jest wstać rano i przyjmować na klatę wszystko jak leci ... i jak dostanie się kopa to trzeba się podnieść ... a potem otrzepać ręce z kurzu i powiedzieć sobie: no, znowu się udało powstać po upadku

nadużywanie kart prowadzi do uzależnień wszelkiej maści ... potem takie nawiedzone osoby dają świadectwa, że to narzędzie szatana i innych złych mocy
a tak naprawdę osoba się zafiksowała i stawiała karty czy iść do WC czy nie Oczko


owszem na forum masz okazję widzieć całe spektrum tematów na które się wróży od błahostek do naprawdę wielkiego kalibru problemów
można się zastanowić przy okazji czy naprawdę na wszelkie te bolączki były potrzebne karty ... może dałoby się bez nich

osobiście jestem zwolenniczką ważnych spraw a nie błahostek i koncertów życzeń - ale to moje zdanie

odnawiając drogę z kartami masz szansę ustalić nowe zasady i formuły ... i wykorzystywać je z pożytkiem dla siebie i innych
powodzenia Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości