Warsztat 14 - Kwietniowe wydarzenie
#16

A wiec droga Le Stelle ...pierwsze o czym pomyślałam patrząc na karty ,nasunęła mi się myśl randki, na którą tego dnia zmierzałaś,mógł być to mężczyzna o bardzo wrażliwym usposobieniu o o zadbanej sylwetce,ale równie dobrze mogłaś podążać na spotkanie z bardzo dobrym przyjacielem,na którym można z pewnością można polegać.Kojarzy mi się również to z jakimś wydarzeniem o charakterze artystycznym lub pełnym emocji.Podążając na to wydarzenie miałaś niezły mętlik w głowie na zasadzie podsumowań wydarzeń z życia lub pewnej wizualizacji przyszłych zdarzeń i ewentualnych ich podsumowań...Wydaje mi się ,że miejscem w którym odbyło się wydarzenie mogła być to restauracja,kawiarnia,ale z możliwością wyjścia gdzieś na zewnątrz-w tle piękna roślinność,było to miejsce ,w który z pewnością można wydawać pieniądze-pewna wymiana(ale możliwe że mógł ktoś za ciebie płacić),ale też gdzie można by spokojnie posiedzieć...tak bym to widziała.Ogólnie rzecz biorąc charakter tej sytuacji mógł by się nieco wiązać...może nie do końca zrealizowanych marzeń ,pragnień...raczej skrępowana byłaś nimi...marzenia nie do spełnienia -jednak nie potrafiłaś od nich uciec( nie wiem jak to ładnie ująć;/)Twoja rola w tym wydarzeniu mogła wiązać się z dosłownie wybraniem jednej z dwóch możliwych dróg...jakieś twój być może ostateczny wybór-masz dwie szanse a musisz wybrać jedną,Może chodziło właśnie o tego człowieka...Myślę,że wydarzenie było bardzo przyjemne,widzę pozytywną energię tego wydarzenia...być może okraszone wydarzenie z domieszką alkoholu...wydarzenie pełne pozytywnych wibracji,dużo rozmów,uśmiechów....
Moje karty:
Rydwan,Paź kieli
Sad ostateczny,5 buław
4 buław,6 monet
7 kieli,8 mieczy
As mieczy,2 buław
Koło fortuny,3 kieli
Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości