Wątek zamknięty

monika-wawa
#4

Nie pisałam , poniewaz się nie odzywałas , a jest trak że ktoś prosi i potem nawet nie zajrzy.
Cytat:Tak dopytuję, ponieważ nie wiem, w którym kierunku iść zawodowo - brnąć w etat, czy iść na swoje?
Ja bym powiedziała tak jezeli czujesz sie na siłach to jako 1 - to lider przywódca , przewodnik, twórca , wynalazca , ryzykant , to ktoś kto lubi przewodzić , a nie się podporzadkować jak najbardziej może miec swoja firmę, ale masz liczby , które dają cI rozdarcie wewnętrzne i niezdecydowanie
jak 2/11-jedną nogą na ziemi , druga w chmurach, ale to liczba wizjonerstwa , intuicji i przeznaczona do wyższych celów , oczywiście jężeli będziesz wibrować pozytywnie.
1/10-to liczba nowego cyklu, spełnienia marzeń czasami dzięki poparciu innych , ale 0 -to chaos zyciowy i w negatywie moze to być tylko nadmiar pragnien wynikajacych z niestabilności emocjonalnej i braku poczucia bezpieczenstwa.
1/19 -to liczba karmiczna władzy więc tu nie tylko rozkazy , nakazy i władczość ,ale trzeba zauwazyc drugiego człowieka , tym bardziej że masz na minusie 2.3i 1-nauka cierpliwości , harmonijna współpraca z drugim człowiekiem, tego musisz się nauczyc współpracy z drugim człowiekiem , bo jako jedynka lubisz błyszczec masz twórcze pomysły , ale do tego potrzba drugiego człowieka żeby twoje pomysły docenił i zrealizował.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości