Podawanie rozkładu i wyciągniętych kart na forum
#36

wormars napisał(a):Nazwa działu dlaczego wormars nie pokazuje jest co najmniej dziwna
No tak Lol

Wracając do gotowania i przepisów. Chyba nie sugerujesz, że jesteś geniuszem :sarcastic: , gdyby tak było na 100% nie uzywałbyś talii Tarota, której używasz :yes:
Myślę że nie podajesz kart w swoich wróżbach, bo sie obawiasz kompromitacji, gdyż niewiele wiesz o kartach Tarota. No i grasz indywiduum z oryginalnym podejsciem do Tarota. OK :agree: mnie to nie przeszkadza.
Ale zaraz, wróćmy do tej kuchni, bo juz sie coś przypala :o

Dałes przyklad tak naprawdę przeciw sobie.
Dobra, niech gościu jest geniuszem i zajebiście gotuje bez przepisów. Czy nie należałoby jednak spisać tych dań, aby inni mogli choć ciut posmakować :roll: A widzisz, jest ktoś genialny, coś fajnego wymysla bez żadnych książek i to jest dobre.
Zatem trzeba to spisać żeby inni mogli poczytać i z tego korzystać
Nie wiesz o tym, ale tak było też z kartami Tarota, a byś wiedział gdyby nie wstręt do książek.
Prawie 400 lat Tarot to były karty do gry (mógł ktoś nimi wróżyć, ale tego nie wiemy). Dopiero Etteilla kartom Tarota nadał ezoterycznego wymiaru, albo jak wolą inni, odkrył tą magię Tarota. Równocześnie Gebelin "odkrył" Tarota. Bez tych gości Tarota mogloby już nie być. Nota bene, ci goście strasznie dużo czytali :mrgreen:

Powiedz mi po cholerę po raz "n" wynajdywać koło. Gdybyśmy nie korzystali z wiedzy poprzednich pokoleń, to nadal biegalibyśmy z maczugami, więc weź chlopie chwyć z knigę i doucz się, bo warto :!:
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości