II - Kapłanka (Arcykapłanka, Papieżyca)
#35

Sophia napisał(a):pytanie było czego nie dostrzega pani X i stoi to zarazem na przeszkodzie związkowi. (tu w rozkadzie rozkładzie 8 mieczy i 10 buław)
no i wyszła w odpowiedzi Kapłanka co od razu mnie uderzyło, żeby liczyć to jako 3. dołożyłam 3 miecze, co tu odczytałam jako ten przysłowiowy miecz w serce, no i kazało się, że poprzednia żona go zdradzała, nie może się widywać z córką a z obecną partnerką mu nie wychodzi.
stąd moje pytanie czy jedna karta może 3 osoby oznaczać.

Moim zdaniem jedna karta może pokazać wiele możliwości - nie tylko jedną czy też trzy ...
Nie przedstawiłaś nam całego rozkładu, a każda w nim karta, w tym rozkładzie, do czegoś się odnosi ... Wysnuwanie wniosków, że karta II Kapłanki może pokazać 3 różne osoby jest jak najbardziej trafnym spostrzeżeniem, ale to samo można wysunąć względem innych kart ... Dla przykładu: w karcie 5 Denarów lub w karcie VII Rydwan ewidentnie widać ingerencję osób trzecich ...
Nie co chaotycznie to nakreśliłaś nam tutaj ... Cytuję, co zresztą ewidentnie widać:" pytanie było czego nie dostrzega pani X i stoi to zarazem na przeszkodzie związkowi. (tu w rozkadzie rozkładzie 8 mieczy i 10 buław) "
W jakim rozkładzie? na jakich pozycjach tutaj wyszły te karty? 8 Mieczy, moim zdaniem, to poniekąd podkreślenie karty II Kapłanki ... 10 Buław tutaj tylko pokazuje pewną możliwość czasową. No tak ... znów II Kapłanka, albo mi się tak wydaje ... Pamiętajmy jednak o tym, że AW jest często podkreślane po przez AM...
8 Mieczy + 10 Buław = 18 = 1 + 8 = 9 ...
Cytuję ciebie: " no i wyszła w odpowiedzi Kapłanka co od razu mnie uderzyło, żeby liczyć to jako 3. dołożyłam 3 miecze, co tu odczytałam jako ten przysłowiowy miecz w serce,"
II Kapłanka licząc, to jest 1+1 = 2 OK masz prawo do własnej intuicji, pod warunkiem, że ona sama nie jest zdeterminowana osobistymi przesłankami ... Nie wiem jakim cudem wyszło ci 3 lub aby dołożyć 3 Mieczy, a nie np. 3 Kielichów ... ok weźmy wcześniejszą 9 i dodając do niej 2 (Kapłanka) =11 = 1+1 = 2 (Kapłanka) 9+2 = 11=1+1=2 ale tobie wyszło 3 .... a może 3, 6, 9, 12 = (w piekarni pracowałaś, aby tak liczyć?) SUPER wyjaśniliśmy to, ale pragnę zauważyć jeden fakt... Jeśli wyciągamy, MY jako Tarociści karty, to z podsumowania z kart, są zawsze podpowiedzią dla nas samych 4x3 = 12... i znów ok ... Co Tobie podpowiadało aby wyciągnąć 3 Mieczy? ... Twoje zranione serce ... czy też twoja własna naiwność?!?! Z góry wiedziałaś jak się czujesz i losowałaś kary???
Wiele ludzi czyta to forum, a skoro zdecydowaliśmy się na wypowiedź to powinniśmy ją czymś uzasadnić ... Ja osobiście odnoszę wrażenie, że swoją wypowiedzią wprowadzasz ludzi w błąd ... dlatego ja sama się wypowiadam, aby móc ciebie sprostować, jeśli się mylę proszę o sprostowanie ... W każdym razie jestem przeciwna fałszywemu przekazowi ...
Racja ... prawdy powinnaś poszukać w sobie samej, zwłaszcza kiedy o tym mówi ci karta II Kapłanki ... tu nie ma mowy o osobach trzecich ...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości