Konsekwencje rzucenia uroku miłosnego na zajętego mężczyznę?
#5

Sophia napisał(a):na Twoim miejscu nie bawiłabym się w takie rzeczy, tym bardziej, że widać iż nie masz doświadczenia ani wiedzy w tych kwestiach.
może się coś bardzo nie miłego się przypałętać do Ciebie a ciężko się będzie tego pozbyć i sama na pewno tego nie zrobisz.

Zgadzam się z przedmówcami, próbujesz się zabawić czyimś kosztem. Jak byś się czuła, gdyby ktoś stosował takie zaklęcie, gdybyś była na miejscu partnerki tego Pana?

Janek napisał(a):ja bym to porównał do gwałtu. Czy chciała byś być zgwałcona? Bo to właśnie zrobisz tej osobie.

To jest bardzo obrazowy przykład.

Nelly_099 napisał(a):Chodzi mi o to czy jakieś "tajemnicze moce" po tym incydencie nadejdą do mojego życia.
Mam 20 lat.
Zauroczyłam się, pragnę tego faceta i widzę jak on na mnie patrzy, czuję to ale sądzę, że boi się konsekwencji.

Więc mogę prosić o jakieś przykładowe "skutki uboczne" działania czarnej magii na moją osobę, które mogą nastąpić?

Czy owe konsekwencje to jedyne, co Cię powstrzymuje przed zaklęciem? Nie masz krzty godności i moralności, że za wszelką cenę chcesz ingerować w czyjeś życie i zrobić to dla zaspokojenia własnej żądzy. To moja opinia, i nie poczuj się proszę dotknięta, ale tym różni się człowiek od zwierzęcia, że ma świadomość tego, co robi, bierze za to odpowiedzialność i potrafi nad sobą zapanować.

Nelly_099 napisał(a):Więc mogę prosić o jakieś przykładowe "skutki uboczne" działania czarnej magii na moją osobę, które mogą nastąpić?

Martwisz się TYLKO O SIEBIE. A co z losem ludzi, którym chcesz zniszczyć życie? I jesteś w stanie to zrobić, byleby osiągnąć cel. W ogóle nie przejęłaś się tym, co napisali Sophia i Janek. Twoja reakcja:

Nelly_099 napisał(a):Nie wiem już sama co począć. Do piątku mam jeszcze sporo czasu na przemyślenia... a to prawda, że podczas rytuału może przyplątać się jakaś niechciana dusza, która potem nie będzie chciała mnie opuścić?

Niechciana dusza i bez tego może się do Ciebie przypałętać, wiesz? Nie igraj z tym, o czym nie masz pojęcia. Nie wiesz co robić, masz czas na przemyślenia... ALE gdybyś się zdecydowała...
Przestań drążyć temat. Nikt na tym forum nie pomoże Ci w niegodziwym postępowaniu. Trzeba szanować drugiego człowieka. Zachowujesz się niedojrzale.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości