Wątek zamknięty

Portret Psychologiczny
#4

Gośka
to jest moja subiektywna opinia i nie wiem czy dobrze to zinterpretowałem.

VI Kochankowie – I Mag (o) – I Mag (o)
Dzieciństwo upłynęło pod znakiem miłości, jednak pod wpływem podróży lub utraty kontroli nad życiem Twój związek/Życie zaczęło się sypać. Nie masz o czym rozmawiać z partnerem i sama trochę ( a może więcej niż trochę) manipulujesz swoim otoczeniem i/lub często dajesz się manipulować innym. Może ktoś Cię napuszcza na pewne kwestie i potem patrzy jak nie potrafisz się wycofać?
Pod wpływem niezrównoważonej kobiety (może siebie !) tak zagmatwasz sytuację że w końcowym okresie życia będziesz „odwróconym magiem”. Będziesz tworzyć ale tylko pod siebie. Lęk przed krytyką sprawi że zaczniesz się uważać siebie za najmądrzejszą. Chociaż każda nowa sytuacja przyprawi Cię o stres bo nie będziesz mogła sobie z nią poradzić (lęk przed kompromitacją).
Takie są tendencję wg mnie. Nie przesądza to o niczym bo gdy jesteś przygotowana do sytuacji łatwiej się bronić.

VI Kochankowie – I Mag (o) – I Mag (o)
VII Rydwan – II Kapłanka
IX Eremita
(4)Lęki -Nie lubisz tracić kontroli nad sytuacją.
(5)Ja – tak naprawdę to jesteś bardzo wrażliwa i opiekuńcza ale wydaje mi się, że tracisz nad wszystkim kontrolę i wtedy jest źle.
(6)Nad Ja – mądrość w parze z samotnością. Dążysz do wiedzy i szukasz wyjścia z toksycznego stanu. Zdajesz sobie z niego sprawę.

(13)0 Głupiec ---------------------------------------------------------------- (14)XII Wisielec
----------------------------------------------------------------------------------------------
(1)VI Kochankowie – (2)I Mag (o) – (3)I Mag (o)
(4)VII Rydwan – (5) II Kapłanka / (7) VIII Sprawiedliwość
(6)IX Eremita / (12) XVIII Księżyc
----------------------------------------------------------------------------------------------
(8) XX Sąd
(7 i 8) Musisz uspokoić wnętrze, zacząć się stosować do praw. Przestać być magiem manipulantem. Masz do tego zdolność tworzenia zdrowego systemu wartości. Potrafisz wyciągnąć wnioski z porażek i zaadoptować je do sytuacji.
(12) Czujesz się dobrze tworząc piękny dom ( w zaznaczeniu rodziny i pięknego budynku). Lubisz piękne rzeczy – to one pozwalają Ci marzyć o lepszym jutrze.
(13) Uważasz się za osobę radosną ( tak jak szczęśliwe dziecko) ale często nie potrafisz doprowadzić spraw do końca.
(14) Ludzie postrzegają Cię jako introwertyka, lub myślą że Twoje uczucia są inne niż w rzeczywistości. A sama nie potrafisz tych uczuć pokazać – nie umiesz powiedzieć co naprawdę oczekujesz.

Jeśli ktoś dorzuci swoje 3 grosze będę "dźwięczny" Ok
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości