Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#15

Mama_Muminka napisał(a):Ma-ewa jesli mozesz opisz mi prosze jak to wyglada Prosi

naczytałam sie roznych opini i jest cos czego sie obawiam
otoz przeczytalam kilka opini, ze Pacjenci uzaleznili sie od Prowadzacego , w seanasach indywidulanych do tego stopnia, ze nie potrafili podjac zadnego kroku samodzielnie w zyciu codziennym
zcazeli miec psychozy i leki, bali sie byc wsrod ludzi a sytuacjach trudnych musieli dzownic do Prowadzacego.
Pisał facet , ze jego terapia trwala pol roku , starcił majatek ale nic sie nie zienilo, nie bylo efektow a nawet wlasnie gorzej , zaczal bac sie ludzi i uzaleznil sie od Terapeuty.
Dla mnie to juz cieniutka linia i granica od tzw "sekciarstwa" , a tak to działa i w imie leczenia czlowiek popada w gorsza chorobe .



i tu sie wtrącę ...
piszesz o ludziach, którzy uzaleznili się od Prowadzącego itd ...
przypomnę Ci tylko jak wiele ludzi uzaleznia się od wróżenia i wróżek
to nie wina Prowadzącego ... on tylko prowadzi i wskazuje drogę ... resztę delikwent musi wykonać sam
możesz chodzić dwa lata na ustawienia ale jeśli nie robisz tego co powinieneś zrobić to niestety samo się nie stanie
to samo z uzależnionymi od wróżb ... latają tak po wróżby w nadziei, że któraś wrózba w końcu będzie taka jaką oni by chcieli lub, że przez jakieś czary mary jak wróżka powiedziała tak się stanie ... a tu niespodzianka ... wróżka powie co mówia karty a resztę trzeba zrobić samemu


więc trzeba uderzyć się w piersi ... ci wszyscy uzależnieni od prowadzących ? wróżek to słabi ludzie, którzy uzależnią się szybciej niż błyskawica od wszystkiego - nawet od spania przy świetel
ci, którzy mają silny kręgosłup etyczny ... skorzystają z rad i zaleceń i się zastosują do nich odrabiając rzetelnie zadania domowe
i własnie takim sie udaje dokonać zmian w życiu


a na medytację nie trzeba nawet z domu wychodzić i nikomu płacić
siadasz na krześle ... wyciszasz się, i starasz się utrzymać swój umysł w ciszy i spokoju
za darmo i bezboleśnie

tematyczne medytacje znajdziesz na you tube ... siadasz na krześle i słuchasz i sledzisz polecenia osoby prowadzącej

żadna ciemna siła, ani żadna magia, ani zaden szarlatan Tobą nie zawładnie

to że jest tylu szarlatanów i magików nie znaczy, że metody są do bani
to ludzie je źle wykorzystują ... wykorzystując przy tym innych do swoich mniej lub bardziej etycznych celów

ja z szarlatanami i dziwakami się nie zadaję ... i mimo, że spotykam się z wieloma ludźmi nie mogę powiedzieć, że wielu jest uzaleznionych od tych czy tamtych praktyk
ludzie mają to do siebie, że lubią narzekać nad swoim losem obciążając winą innych ... i to jest prawda stara jak świat
ale dzięki Bogu mamy ciagle ludzi, którzy szukają pomocy a uzyskawszy ją biorą cała odpowiedzialność za siebie w swoje ręce.

zdobądź ksiązkę o ustawieniach i poczytaj ( wtedy będziesz wiedziała o co chodzi w procedurze )
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości