Genialny wykład o miłości: "O sercu i zdolności do kochania"
#16

wiec o tym pisze ... zanim sie rozeznasz kto naprawde ma wiedze mozna nie zle sie naciac.
Moja Przyjacilka sprawdzila juz cała mase wrozek - naprawde nawet teraz z nia pisze na gg i rozmawiamy.
Zadna ale to zadna wrozka nie umiala jej odpowiedziec jak bedzie w przypadku pewnego pana.
Tutaj tez robilysmy rozklad na niego bo mial sie wprowadzc i tez mimo stawianych kart nie wiedzialysmy jak to sie zakonczy i co bedzie dalej.
mimo, ze ona miala jak go poznala robione wrozby i na samym poczatku i miala byc jego zona.
W swieta miala z nim rozmowe i spotkanie , nie wiedziala czy wogole isc i czy ma to sens ... poprosila wrozke tez o pomoc
- wrozka nie potrafiła odpowiedziec nic konkretnego . A pytanie bylo bardzo konkretne czy beda ze soba czy tez nie .
Uzaleznienie wiec od wrozb polega na czyms innym .... sama dobrze wiem cos o tym .... jesli nie otrzymasz jasnej odp tylko taka
"na dwoje babka wrozyla" to szukasz dalej , albo otrzymasz taka, ktora sie nie sprawdzi i szukasz kolejnej wrozki.
Wiem na czym polega wrozenie i wiem tez jak tudne sa czasami sprawy, tez nie potrafie odpowiedziec nawet widzac karty jaki bedzie final.
Roznica jest jednak taka, ze majac ta swiadoosc mojej niewiedzy i braku umiejetnosci nie jestem wrozka i nie biore za to pieniedzy oraz nie proponuje coraz to nowych rozkladów. Wiem, ze sa osoby uczciwe i naprawde takie ktorym mozna zaufac ale sa i takie ktore psuja opinie innym wrozkom/wrozom.
Od dawna szukam z przyjaciolkami dobrej wrozki, moze byc bardzo droga ale taka ktora potrafi odpowiedziec konkretnie na zadane pytanie a nie pisac zupelnie nie na temat aby wogle cos odpisac a samej odpowiedzi w tym nie ma , tylko jakies błądzenie.
Tutaj robienie wrozb to tez cos innego , nikt nie jest az tak zobligowany, ale jesli wystepuje sie w roli doradcy płatnego - oglaszajcego sie wypadalłoby aby ta wrozba miala pokrycie z rzeczywistoscią . To samo z tymi seansami - mozna chodzic na jakies terpaie i senase warsztaty, jesli ktos to robi z ciekawosci i chce sie czegos nauczyc dowiedziec ... ale czy to pomoze komus naprawde gdy jest w potrzebie i ma powazny problem tutaj naprawe watpie tym bardziej ze przeszukalam dzisiaj cały net i nie znalazlam za wielu opini pozytywnych . Gdzie ci zadowoleni pacjenci? Przeciez jak cos jest dobre to wiesci o tym rozchodza sie w mig .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości